ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Luzie [05.06.11]

Autor: Daniel Kozłowski Kategoria: Technologia
Na_Luzie_Tymczasowy_Header

Witam w pierwszej części z cyklu „Na Luzie”. Od tej pory, co tydzień, będziemy prezentować najzabawniejsze treści zamieszczane w sieci dotyczące Zielonego Robota. W dzisiejszej dawce humoru zaprezentujemy kilka ciekawych filmów oraz reklam z urządzeniami i aplikacjami w tle.


W USA na dobre rozpoczęła sie akcja reklamowa Samsunga Infuse 4G, co prezentuje ta reklama z porcją niecodziennego humoru. Naszym zdaniem taka forma reklamy ma przyciągnąć szerokie grono młodych ludzi.

https://www.youtube.com/watch?v=u4LjK8IVo-g

Android jako niemowlę? To możliwe. Koreańska sieć smarT – SK telecom prezentuje pojawienie się w ofercie smart fonów z Androidem.

https://www.youtube.com/watch?v=M-O3E-XKSu4

Ta reklama prezentuje możliwości, jakie daje nam Android w życiu codziennym.

 

https://www.youtube.com/watch?v=UH_RqgdSFr4

Tańczący mechaniczny robocik sterowany tabletem? To możliwe, dzięki projektowi ADK, o którym pisaliśmy tutaj .


Na konferencji Google I/O 2011 zaprezentowano kilka ciekawych innowacji. Najlepsza impreza odbyła się jednak po godzinach. Goście mieli możliwość spotkania się z tańczącym androidem – sprawdźcie sami.

 

https://www.youtube.com/watch?v=tNST7wcwBvA

Tym razem pracownicy Larva Labs wykorzystali własną aplikacje, dostępną tutaj  i Kinecta do niezwykłego tańca.

 


Kto z was grał w Angry Birds wie, że od tej gry nie można się oderwać! Pierwszy filmik przedstawia projekt sympatyków gry zrealizowany w Barcelonie. Drugi zaś prywatnego sympatyka Angry Birds, takiego jak Wy.


A_Moe_Android

Jeśli Twoje dziecko ma telefon z Androidem, wiedz że coś się dzieje! Ks. Natanek, też ma swój wkład.


anthony

Na koniec piękny start sieci T-Mobile, która zmieniła niebieskawe kolory Ery na różowe już niemal w całym kraju. Możemy być teraz atakowani z każdej strony (reklamy, lodówka, ulotki, WSZYSTKO), ale skupmy się na Androidowej części całego rebrandingu. Ruszyła już nowa strona T-Mobile, nasz czytelnik dopadł bardzo atrkacyjną ofertę i zrobił jej screenshota – zobaczcie sami, jaką ciekawą ofertę przygotował nam różowy operator:

 

Osyqw

DT31C

 


To już wszystko na dziś. Już za tydzień kolejna porcja śmiesznych reklam, zwiastunów i filmików developerów. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami nie był zmarnowany. Za tydzień również Wy możecie znaleźć swoją propozycję w zestawieniu. Wszystkich zarejestrowanych, jak i nowych użytkowników zapraszamy na forum.android.com.pl. Czekamy na wasze propozycje i filmy własnej produkcji!

Zespół android.com.pl życzy udanego weekendu oraz kolejnego tygodnia.

Do Zobaczenia!

Sprawdź najnowsze wpisy