ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Amazon Prime Video Night Sky nowości maj 2022

Nowości Amazon Prime Video na weekend – gwiazdy Hollywood i Piotr Adamczyk razem na ekranie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Dużo nowości na Amazon Prime Video pojawiło się na platformie, a serial Night Sky jest jedną z nich. I to zdecydowanie największa z nowości wśród premier, które zostały dodane do katalogu. Mówimy tutaj o zupełnie nowym serialu z gwiazdorską obsadą, a jednym z aktorów pojawiających się na ekranie jest tutaj Piotr Adamczyk. Widać, że kariera Adamczyka za granicą zaczyna nabierać rozpędu, co tylko cieszy jego fanów z Polski. Sprawdźmy więc nowości na Amazon Prime Video, które pojawiły się na platformie.

Nowości Amazon Prime Video – Night Sky, Kolej podziemna i trochę filmów na maj 2022

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video rozbudowuje swoją bibliotekę o nowe seriale, a wśród nich dzisiejsza premiera i to od razu całego sezonu produkcji Night Sky. Ostatnio Amazon Prime Video zdaje się rozpieszczać fanów science-fiction, ponieważ ostatnio dostali oni Poza granicą, a i fani thrillerów mogą czuć się zadowoleni (Zaginiony symbol). Tym bardziej warto zainteresować się subskrypcją Amazon Prime Video, która dalej wynosi 49 złotych za rok. Wracając jednak do nowości na platformie Amazona, to warto sprawdzić Night Sky, gdzie na ekranie pojawiają się Sissy Spacek oraz J.K. Simmons, czyli gwiazdy światowego formatu. Fabuła Night Sky opowiada o starszym małżeństwie, które na swojej farmie odkrywa tajemniczą komnatę. Ta prowadzi na inną planetę, więc już można powiedzieć, że sam temat zdaje się być wyjątkowo ciekawy. W Night Sky występuje także Chai Hansen, ale wśród aktorów znalazł się także Piotr Adamczyk. Nie wiem, jak Wy, ale ja planuję sprawdzić Night Sky na Amazon Prime Video już przy pierwszej możliwej okazji. Jakie jeszcze nowości pojawiły się ostatnio na Amazon Prime Video?

Lista nowości na Amazon Prime Video

 • American Driver (2017)
 • April Showers (2021)
 • Bosch: Dziedzictwo [2 odcinki] [+ napisy]
 • Bonny And Clara (2019)
 • Heist (2021)
 • Joba (2021)
 • Just Before Dark (2020)
 • Liceum Lovestruck [3 odcinki] [+ napisy] (2022)
 • Miz Behaviour (2020)
 • Mr And Mrs Okoli (2021)
 • Night Sky [8 odcinków][+ audio, + napisy] (2022)
 • Run (2019)
 • Stalker (2016)
 • Unwanted Guest (2011)

Nowe filmy na Amazon Prime Video i coś starszego wartego uwagi

Wśród nowości pojawiło się sporo filmów, ale niestety żaden z nich nie ma polskiej ścieżki dźwiękowej oraz napisów. To może z czasem się zmienić, jednak trudno ocenić, kiedy i czy w ogóle to nastąpi. Wśród dodanych filmów znajdziemy thriller Run, który opowiada o kobiecie będącej świadkiem morderstwa, a dzieje się to podczas jej codziennej przebieżki po okolicy. Jest także film American Driver, który jest zapisem tego, jak Jack Curry wozi gwiazdy z Nigerii na rozdanie nagród GIAMA Awards. Stalker opowiada historię kobiety, która po tym jak zepsuł jej się samochód, jest śledzona przez tajemniczego mężczyznę. Szkoda, że Amazon Prime Video dalej nie udostępnia napisów czy ścieżki audio od razu, ale nie można mieć wszystkiego.

Platforma postanowiła także mocniej promować serial z zeszłego roku, czyli Kolej podziemna. To adaptacja powieści Colsona Whiteheada, która mogła zacząć pojawiać Wam się w polecanych treściach. W serwisie udostępniono cały sezon produkcji, na który składa się 10 odcinków i tutaj przynajmniej są już napisy oraz lektor. Zdecydowanie warto dać szansę Kolei podziemnej, ponieważ książka została uhonorowana nagrodą Pulitzera i National Book Award. Sama historia opowiada o walce Cory Randall o wolność na amerykańskim Południu. Akcja dzieje się przed wojną secesyjną, a sam tytuł serialu to coś więcej, niż tylko metafora. Z pewnością nie będzie to łatwe w odbiorze kino, ale przecież nikt nie powiedział, że zawsze musi być. I jak Wam się podobają ostatnie nowości od Amazon Prime Video?

Źródło: Amazon Prime Video

Sprawdź najnowsze wpisy