night sky serial zwiastun

J.K Simmons i Piotr Adamczyk w zwiastunie serialu Night Sky

Przemysław Dobrzyński Przemysław Dobrzyński Rozrywka

Kariera Piotra Adamczyka rozwija się sukcesywnie. Już niedługo zobaczymy go w kolejnym amerykańskim serialu. Przed wami zwiastun „Night Sky” od Amazona.

O czym będzie opowiadać serial Night Sky?

night sky serial amazon

Fabuła serialu „Night Sky” rozgrywa się wokół małżeństwa z 50-letnim stażem, Irene i Franklina (w tych rolach kolejno Sissy Spacek oraz J.K. Simmons), które odkrywa na swojej ziemi portal/komnatę prowadzącą do opuszczonej planety. Z początku próbowali nie mówić nikomu o tym dziwnym fenomenie, ale po jakimś czasie poznają tajemniczego mężczyznę, Jude’a (w tej roli Chai Hansen) i wówczas też okazuje się, że ów portal kryje w sobie zagadkę, która przekracza ich wyobrażenia.

Piotr Adamczyk w serialu Night Sky

night sky piotr adamczyk

W zwiastunie do serialu „Night Sky” obok wspomnianej wyżej obsady możemy też dojrzeć Piotra Adamczyka. Obecność w zwiastunie tej serii polskiego aktora oznacza, że będzie on prawdopodobnie odgrywać istotną rolę w tej produkcji. Nie jest to może rola główna, ale najprawdopodobniej drugoplanowa, tym niemniej ważna dla fabuły. Adamczyk ma się ponoć pojawił w 4 z 8 odcinków „Night Sky”.

Jak widać, jego kariera za wielką wodą nabiera rozpędu. Wprawdzie ma on już 50 lat oraz niemały dorobek filmowo-serialowy w Polsce, a w USA zaczyna niejako od zera, tym niemniej znane są też przypadki kilku aktorów, którzy hollywoodzką karierę zrobili np. po 60-tce.  Wystarczy wspomnieć o Ianie McKellenie, który gwiazdą filmową stał się w wieku 61 lat. Patrząc z tej perspektywy przed Piotrem Adamczykiem Hollywood naprawdę stoi otworem i wszystko się może wydarzyć. Jak na razie mogliśmy go oglądać w serialu „For All Mankind”, w którym jego, początkowo epizodyczna rola, przerodziła się w dość istotną drugoplanową postać, którego wątek w kolejnym, trzecim sezonie serii prawdopodobnie jeszcze bardziej się rozwinie. Furorę w Polsce zrobiło też jego wystąpienie jako członka dresiarskiej mafii w serialu Marvela „Hawkeye”. Tym samym Piotr Adamczyk oficjalnie dołączył do Marvel Cinematic Universe. Z serialu na serial wydaje się, że polski aktor dostaje coraz więcej propozycji coraz bardziej rozbudowanych ról.

Przeczytaj także: Polak pobił rekord Guinnessa w Football Managerze 2018!

Night Sky – kiedy premiera serialu?

Serial „Night Sky” pojawi się w serwisie Amazon Prime Video 20 maja 2022. Pierwszy sezon liczy sobie 8 odcinków.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy