Amazon Prime Video

Co dobrego na Amazon Prime Video w weekend – skromna, ale ciekawa aktualizacja

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Dzisiejsze nowości na Amazon Prime Video nie dadzą nam wielu godzin przyjemności, ale mimo wszystko warto przyjrzeć się im z bliska. Tak naprawdę to mówimy tutaj tylko o jednej dużej nowości, jednak serial „Poza granicą” zapowiada się na tyle ciekawie, że warto mu poświęcić chwilę. Niestety, ale w porównaniu do weekendowej aktualizacji biblioteki Netflix czy HBO Max, ta od Amazon Prime Video wypada dość blado.

Nowości na Amazon Prime Video – nowy serial Poza granicą

Amazon Prime Video

Patrząc na dzisiejszą aktualizację biblioteki Amazon Prime Video można powiedzieć, że została ona przygotowana dla wielbicieli seriali. Oczywiście ci, którzy uwielbiają Star Trek ucieszą się na wiadomość, że Amazon Prime Video udostępnił kolejny odcinek „Star Trek: Pickard”, czyli serialu rozwijającego wątek jednej z najbardziej kultowych postaci uniwersum. Dla fanów takie co tygodniowe udostępnianie odcinków może być odrobinę męczące, ale ma też swój urok i przypomina o czasach, kiedy tak właśnie konsumowało się treści. Za to miłośnicy oglądania całych sezonów od razu, mogą dziś odpalić „How to Survive Being Single” („Życie singla”). To połączenie komedii i dramatu o życiu mężczyzny, które chcąc oddać hołd zmarłej niedawno narzeczonej. W związku z tym chce wyprodukować film, o którym wcześniej wspólnie myśleli, ale sytuacja rozwija się inaczej, niż planowano. Odcinki mają po około 30 minut, więc można sprawdzić, czy serial nam przypasuje. Co jeszcze znalazło się na Amazon Prime Video?

  • How to Survive Being Single [2. sezon, 8 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Luksusowe nieruchomości: Sydney [S02E05] [+ napisy]
  • Poza granicą [2 odcinki] [+ audio, + napisy]
  • Star Trek: Picard [S02E07] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Nowe VOD w Polsce – co oferuje FlixClassic?

Największą z dzisiejszych premier jest serial „Poza granicą” („Outer range”), a na platformie znalazły się dwa pierwsze odcinki. Patrząc na zwiastun, trudno cokolwiek powiedzieć o samej fabule, ponieważ ta zapowiada się na mieszankę dramatu, kryminału i science-fiction. Tutaj w grę mogą też wchodzić wydarzenia paranormalne, czyli mamy więcej pytań, niż odpowiedzi. I to akurat można uznać za plus, a do tego główną rolę gra tutaj Josh Brolin. Zapowiada się to naprawdę interesująco, a przede wszystkim wciągająco. Czy serial „Poza granicą” faktycznie taki będzie? Tutaj już trzeba przekonać się osobiście. Pierwszy odcinek trwa niecałą godzinę, a drugi około 45 minut, więc w sam raz na wieczorny seans.

Źródło: Upflix / Amazon Prime Video

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy