Amazon Prime Video nowości weekend

Weekend na Amazon Prime Video – kilka nowości, a wśród nich horror, którego lepiej nie ruszać

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Wśród nowości, które pojawią się na weekend na Amazon Prime Video, nie uświadczymy zbyt wielu interesujących treści. Jednak nawet z tego, co ostatnio udostępniono, da się wyłuskać coś ciekawego. Niestety, ale jak to na Amazon Prime Video, część z nowych materiałów, nie doczekała się polskiej wersji językowej w postaci napisów czy lektora. Spójrzmy więc na to, co przygotował Amazon Prime Video na ten weekend.

Nowości na weekend na Amazon Prime Video – Poza granicą i Doktor Dolittle

Amazon Prime Video

Fani seriali z pewnością ucieszy informacja, że na Amazon Prime pojawiły się dwa kolejne odcinki serialu „Poza granicą”. Przypomnijmy, że ten swoją premierę miał w zeszłym tygodniu i opowiada o bardzo dziwnych wydarzeniach, które dzieją się na farmie. W roli głównej Josh Brolin, więc aktorsko „Poza granicą” może być ciekawe. A jak z fabułą? Tutaj już trzeba sprawdzić to samemu, ponieważ tytuł jest naprawdę… pokręcony. Ostatnio na Amazon Prime Video pojawił się także „Doktor Dolittle”, czyli adaptacja popularnej książki dla młodzieży, gdzie główną rolę gra Robert Downey Jr. Niestety, ale tutaj mamy tylko wersję anglojęzyczną, czyli najmłodsi mogą mieć problem z obejrzeniem filmu. Również polskiej wersji językowej nie doczekał się serial „Guilty Minds”, czyli opowieść o prawnikach i ich walce ze złem. To produkcja z Indii, więc z ciekawości można włączyć z angielskimi napisami. Co jeszcze nowego przygotowano na Amazon Prime Video?

 • Do, Re i Mi [6 odcinków]
 • Doktor Dolittle
 • For Love & Country [+ napisy]
 • Guilty Minds [10 odcinków]
 • Margrete – Queen of the North [+ audio, + napisy]
 • Nawiedzony blok 18 [+audio]
 • Nocna zmiana [+ audio]
 • Niewierna [+ napisy]
 • Poza granicą [2 odcinki – 03/04] [+ audio, + napisy]
 • Star Trek: Picard [S02E08] [+ audio, + napisy]
 • Super Ciężarówka [24 odcinki] [+ audio]

Zobacz też: Weekend na Netflix – na platformie pojawia się kolejny polski serial, który może być dużym sukcesem.

Wspomniany w tytule horror to „Nawiedzony blok 18”, który został wyprodukowany w Rosji. Film opowiada historię nowożeńców, którzy skuszeni niską cenę mieszkania wprowadzają się do bloku, gdzie dzieją się bardzo niepokojące rzeczy. Horror na IMDB ma ocenę 4,4/10, więc jeżeli ktoś chce zaryzykować oglądanie, to droga wolna. Na platformie pojawił się jeszcze film o Królowej Szwecji („Margrete – Queen of the North”), a także film „Niewierna” z 2002 roku, gdzie główną rolę gra Richard Gere oraz Diane Lane. Ciekawy może być także film Nocna zmiana”, który opowiada o parze bliźniaków, która do tej pory nie wiedziała o swoim istnieniu.

Źródło: Amazon Prime Video / Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy