Netflix Zachowaj spokój serial

Weekend na Netflix – zachowaj spokój, bo będzie co oglądać

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Weekend na Netflix można zaczynać już dziś, ponieważ na platformie pojawiły się nowości, które warto obejrzeć. W końcu często zadajemy sobie pytanie – co warto obejrzeć na Netflix? Odpowiedź nie zawsze jest prosta, ponieważ mimo rozbudowanej biblioteki filmów oraz seriali, często po prostu nie ma czego oglądać. Dzisiejsza aktualizacja biblioteki Netflix nie przynosi może zbyt wiele nowości, ale za to wśród nich pojawił się serial, który ma szasnę nieźle namieszać.

Co oglądać w weekend na Netflix – Zachowaj spokój i inne nowości na kwiecień 2022

Netflix nowości

Dzisiejsza aktualizacja biblioteki Netflix wygląda dość „biednie”, a szczególnie jeżeli zestawi się ją z ostatnią. Wtedy dostaliśmy m.in. początek nowego sezonu Better Call Saul, drugi sezon (w całości) Russian Doll czy kilka interesujących dokumentów. Dziś mówimy zaledwie o trzech nowościach, ale jedna z nich jest wyjątkowa. Mowa oczywiście o nowym serialu, który został wyprodukowany specjalnie dla Netflix. Zachowaj spokój to adaptacja powieści Harlana Cobena o tym samym tytule, ale dostosowana do „naszego podwórka”. To bowiem polska wersja historii znanej z książki, czyli dopasowana do naszych realiów. Co ciekawe, jednym z producentów serialu jest sam pisarz, który wyjątkowo upodobał sobie polskie wersje seriali na podstawie jego powieści. Wcześniej pojawiło się przecież na Netflix W głębi lasu.

W Zachowaj spokój zobaczymy na ekranie Magdalenę Boczarską oraz Leszka Lichotę, ale w obsadzie mamy wiele ciekawych nazwisk (Krzysztof Oleksyn, Agata Łabno, Mirosław Zbrojewicz, Wiktoria Gorodeckaja, Bartłomiej Topa, Tomasz Drabik, Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damięcki, Marta Piętka, Jakub Pruski czy Mikołaj Śliwa). Reżyserami serialu zostali Michał Gazda oraz Bartosz Konopka, a za scenariusz odpowiadają Agata Malesińska i Wojciech Miłoszewski. Jeżeli chodzi o fabułę, to tak wygląda jej streszczenie: „Młody chłopak znika wkrótce po śmierci kolegi. Życie zamożnych mieszkańców warszawskiego osiedla komplikuje się, a na jaw wychodzą tajemnice i kłamstwa.”. Na Netflix obejrzymy już wszystkie sześć odcinków serialu, a oto, co jeszcze pojawiło się na platformie.

  • Heartstopper [8 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Selling Sunset [10 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Zachowaj spokój [6 odcinków] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Na HBO Max pojawił się nowy serial, który spodoba się fanom dobrych kryminałów.

Kolejną nowością jest serial Heartstopper, który opowiada o przyjaźni dwóch chłopców, która następnie przeradza się w miłość. Ma to być opowieść o samopoznaniu i akceptacji, więc to może być ciekawa rzecz do obejrzenia. Na dokładkę dostajemy jeszcze Selling Sunset czy opowieść o agentach nieruchomości, którzy sprzedają luksusowe posiadłości w Los Angeles.

Źródło: Netflix / Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy