ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Stranger Things 4 Netflix zwiastun

Najciekawsze premiery seriali w serwisach streamingowych – lipiec 2022

Autor: Borys Francuz Kategoria: Seriale

Przed kilkoma dniami wspólnie przyglądaliśmy się najciekawszym premierom lipca pod kątem filmów oraz gier wideo. Po przeanalizowaniu tych gałęzi rozrywki pora przenieść się do świata serwisów streamingowych. Tutaj czeka nas masa ciekawych debiutów w kontekście seriali.

Premiery seriali w serwisach streamingowych — lipiec 2022

Premiery seriali w serwisach streamingowych — lipiec 2022

Lipiec przywita nas już za kilka dni, więc jest to najlepsza pora, żeby przyjrzeć się temu, co w trakcie najbliższego miesiąca pojawi się w serwisach streamingowych. Ciężko ukryć, że w czerwcu cała Polska żyła debiutem Disney+, które okazało się być wielkim hitem. W ramach nowej na rynku platformy duże grono użytkowników mogło cofnąć się do swojego dzieciństwa. Dodatkowo w serwisie nie brakuje treści skierowanych do starszych widzów.

Jednakże nie można zapominać o pozostałych platformach. Na Netflixie sporą furorę zrobił ostatni sezon Peaky Blinders, który zasilił tamtejszą bibliotekę 10 czerwca. W przypadku HBO Max dokładnie dzisiaj (tj. 26 czerwca) swoją premierę zaliczył pierwszy odcinek czwartego sezonu Westworld. Niemniej w tym momencie warto przyjrzeć się już nadchodzącym debiutom, które nastąpią w lipcu 2022 roku!

Stranger Things 4 sezon 2 część (Netflix)

W związku z ogromną objętością najnowszej odsłony Stranger Things twórcy serialu, czyli bracia Duffer zdecydowali się na podzielenie jej na dwie części. Pierwsza z nich swój debiut zaliczyła 27 maja. Ciężko ukryć, że premierowe siedem odcinków czwartego sezonu zrobiło na widzach piorunujące wrażenie. Nic więc dziwnego, że już od miesiąca wyczekują oni premiery drugiej części serii.

Ta nadejdzie już 1 lipca, czyli w najbliższy piątek. Wówczas biblioteka Netflixa zostanie poszerzona o dwa nowe odcinki Stranger Things. Co ważne nie będą to klasyczne godzinne epizody, ale w zasadzie dwa pełnometrażowe filmy. Odcinek ósmy będzie trwać półtorej godziny, natomiast finałowy dziewiąty aż dwie i pół! W ciągu tych niemalże czterech godzin poznamy zwieńczenie historii rozgrywającej się w Hawkins oraz innych lokalizacjach.

Resident Evil sezon 1 (Netflix)

Powiedzieć, że tytułowa franczyza jest niezwykle bogata to jak nic nie powiedzieć. Temat powstawania filmów i seriali na podstawie gier to natomiast dobre zagadnienie na bogatą pracę naukową. Niemniej już wkrótce, ponieważ 14 lipca Netflix udostępni serial zatytułowany Resident Evil. Tak, zgadza się, zbieżność nazw nie jest przypadkowa!

Zgodnie z zapowiedziami platformy jak i tym, co mogliśmy zobaczyć na zwiastunach nowa seria będzie bardzo krwawa oraz przerażająca. Na małym ekranie wystąpią Ella Balinska, Lance Reddick, Siena Agudong, Turlough Convery czy też Connor Gosatti. Jednakże mimo wszystko fani serii do seansu będą podchodzić z jednym założeniem – nie sprofanować klasyki gatunku.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny sezon 1 (HBO Max)

Spin-off klasycznego serialu trafi do biblioteki HBO Max już 28 lipca. W ramach nowej serii będziemy mogli ponownie zmierzyć się z mroczną opowieścią o kłamstwach oraz ich konsekwencjach.

Dwadzieścia lat temu seria tragicznych zdarzeń podzieliła miasteczko Millwood. Obecnie grupka różnych nastoletnich dziewczyn jest zadręczana przez nieznanego napastnika, który chce aby zapłaciły za sekretne grzechy popełnione przez ich rodziców dwie dekady temu, ale także i swoje. Znajdujemy się mile od Rosenwood, jednak w tym samym uniwersum.

Opis serialu (HBO Max)

Angaż przy produkcji nowych Słodkich kłamstewek dostali tacy aktorzy i aktorki jak Bailee Madison, Chandler Kinney, Zaria, Malia Pyles, Maia Reficco, Mallory Bechtel, Sharon Leal czy Elena Goode. Jest to zdecydowanie pozycja, z którą muszą zmierzyć się wszyscy fani oryginalnych Słodkich kłamstewek z 2010 roku, ale także sympatycy nie do końca oczywistych thrillerów.

Zadzwoń do Saula 6 sezon 2 część (Netflix)

Zestawienie rozpoczęliśmy serialem podzielonym na dwie części, więc bardzo dobrze będzie go również w ten sposób zakończyć. 11 lipca swój debiut zaliczy początek drugiej części ostatniego sezonu Zadzwoń do Saula. Wydaje się, że spin off genialnego Breaking Bad dogonił swój pierwowzór, więc wydaje mi się, iż jest to najlepsza zachęta do nadrobienia ewentualnych zaległości.

Druga część ostatniego sezonu serialu została podzielona na sześć odcinków, które będą emitowane co tydzień. Oznacza to, że finałowy epizod trafi do biblioteki Netflixa 15 sierpnia. W tym przypadku rozłożenie odcinków na tak długi okres czasu wydaje się być bardzo dobrym zabiegiem ze strony twórców. W końcu ostatni sezon można pokazać tylko raz!

Sprawdź najnowsze wpisy