ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
i am groot cover

I Am Groot — czyli kultowy Groot doczeka się swojego serialu na Disney+!

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Seriale

Pierwsza część Strażników Galaktyki pojawiła się w kinach w 2014 roku. Druga część hitu Marvela na wielkim ekranie zagościła 3 lata później w 2017 roku. Fani szopa Rocketa i Groota doczekali się także gry. Teraz Marvel zapowiedział serial I Am Groot.

I Am Groot już za rogiem

i am groot

Nie znam żadnego fana Marvela, który nie wspomina ciepło Groota ze Strażników Galaktyki. Mimo że zasób słów drzewca nie był zbyt bogaty, ten zebrał za sobą rzeszę fanów (trochę przypomina mi to droida R2D2). Sam serial będzie koncentrował się wokół Bayby Groota. Głosem małego drzewca ponownie zostanie Vin Diesel, który pojawił się w kilku wersjach językowych Strażników Galaktyki.

Ciekawe, czy w nowym serialu Vin też będzie głosem hiszpańskiego Groota?

Groot w Disney+!

I Am Groot trafi do Disney+ 10 sierpnia tego roku! Marvel Studios zapowiedziało nadchodzącą serię na Twitterze, pokazując oficjalny plakat.

Warto mu się uważnie przyjrzeć, bo pokazuje kilka ciekawych rzeczy! Po pierwsze Groot w swoim serialu będzie naprawdę mikroskopijny, albo odtwarzacze muzyczne będą gigantyczne. Kolejne co zwraca uwagę to urocze czterookie stworki schowane za drzewkiem zapachowym. Te nie pojawiły się wcześniej w żadnej produkcji z serii Strażnicy Galaktyki, więc można się spodziewać więcej nowości!

Wiemy niewiele

Poza plakatem nie otrzymaliśmy żadnych konkretów. Cóż Marvel i Disney chyba do końca chcą trzymać fanów w niepewności. Nie wiadomo także czy w serialu pojawią się inni strażnicy galaktyki. Jeśli nie to główny bohater może mieć mało do powiedzenia. Chociaż ten dużo nadrabia urokiem osobistym. Ciekawe jest także to, że Groot pojawi się na platformie Disney+ przed She -Hulk, o której mówiliśmy już jakiś czas temu. Póki co to pierwszy spin-off Strażników Galaktyki, ale nie ostatni.

Źródło: marvel.com

Sprawdź najnowsze wpisy