Disney Plus cena data premiery

Disney+ w Polsce – cena subskrypcji i data premiery w naszym kraju

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Cena Disney+ w Polsce oraz data premiery nowej usługi w naszym kraju nie jest już tajemnicą. Zapowiadano, że Disney+ wkroczy do naszego kraju latem 2022 roku i tak też się stanie. Można nawet powiedzieć, ze odrobinę wcześniej, co oczywiście jest dobrą informacją. Nie ma co już dłużej przedłużać, a przejdźmy do konkretów.

Cena Disney+ w Polsce i data premiery usługi

Disney+ MoonKnight

Ostatnio w Polsce swoją premierę miało HBO Max, ale dobrze wiemy, że wielu wielbicieli kina czekało na premierę innego VOD. Mowa oczywiście o Disney+, czyli stosunkowo nowej platformie streamingowej. To tam będzie można oglądać filmy oraz seriale od Disney-a, ale także Marvela. To ostatnie powinno ucieszyć fanów uniwersum w Polsce, ponieważ legalnie nie było do tej pory możliwości oglądania takich seriali jak chociażby „Loki”. Za chwilę jednak do tego wrócimy, a teraz najważniejsze. Data premiery Disney+ w Polsce została ustalona na 14 czerwca tego roku. Zostały więc niecałe trzy miesiące do premiery usługi w naszym kraju, więc już można zacierać ręce. A jak to będzie wyglądało kosztowo?

Cena Disney+ ma wynosić 28,99 złotych miesięcznie. Disney przygotował jednak też możliwość wykupienia subskrypcji na cały rok i wtedy zapłacimy za nią 289,90 złotych, czyli dwa miesiące będą za darmo. Korzystać z serwisu będzie można na czterech urządzeniach jednocześnie, a ustawić będzie można do siedmiu niezależnych profili użytkownika. W tym oczywiście taki, który stworzony będzie tylko dla dzieci. Oczywiście będzie można także pobierać treści na swoje urządzenia.

Zobacz też: Nowości Netflix na kwiecień 2022 – dużo dobrego trafi na platformę.

Disney+ wystartuje latem nie tylko w Polsce, ale łącznie w 42 krajach, więc nasz kraj jest częścią większego planu na ekspansję. Patrząc na to, jak wiele produkcji znika ostatnio z Netflix (np. seriale Marvela) można założyć, że faktycznie będzie sporo interesujących treści do oglądani na Disney+. Znajdziemy tam seriale oraz filmy Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic,  20th Century Studios, FX czy Searchlight (Star). Z seriali, które warto mieć na uwadze to oczywiście też te ze świata Gwiezdnych Wojen, jak chociażby „The Book of Boba Fett” i „The Mandalorian”, czy mający niedługo swoją premierę „Obi-Wan Kenobi”. Ma nie zabraknąć też takich tytułów jak „Simpsonowie”, “Grey’s Anatomy: Chirurdzy”  czy serial dokumentalny „The World According To Jeff Goldblum”. I co sądzicie o cenie Disney+ w Polsce? Wysoka, niska czy w sam raz?

Źródło: Disney informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy