ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
she hulk serial marvel

Jest już pierwszy zwiastun serialu She-Hulk od Disney+

Autor: Przemysław Dobrzyński Kategoria: Seriale

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun serialu „She-Hulk”, na którym możemy w pełnej krasie zobaczyć żeńską wersję Hulka.

She-Hulk – o czym opowie nowy serial Marvela i Disneya?

She Hulk serial 2022

Bohaterką serialu, którego pełny tytuł brzmi „She-Hulk: Attorney in Law” skupi się na postaci Jennifer Walters (w tej roli Tatiana Maslany), ponad 30-letniej prawniczki z Nowego Jorku, która w wyniku wypadku przechodzi transfuzję krwi od swojego kuzyna, Bruce’a Bannera. Ten, jak wiemy, jest obecnie Hulkiem, także transfuzja daje Jennifer nadludzkie moce, podobne do tych, które posiada Hulk.

She-Hulk: Attorney in Law – co możemy zobaczyć w zwiastunie?

Po pierwsze zwiastun do serialu She-Hulk: Attorney in Law jest dość nieoczekiwaną niespodzianką dla fanów Marvela. Po drugie, zwiastun pokazuje dość sporo i zapowiada interesującą mieszankę komedii z wątkiem prawniczym/sądowym jak i pełną akcji przygodę, w której niemałą rolę będzie odgrywać grany przez Marka Ruffallo Bruce Banner/Hulk. Wiele wskazuje na to, że będzie miał sporą rolę w serialu. Oprócz niego powróci m.in. Tim Roth jako Abomination, a także Benedict Wong jako Wong.

She Hulk plakat

She-Hulk: Attorney in Law – kiedy premiera serialu?

Opublikowany w sieci zwiastun zdradza, że serial „She-Hulk: Attorney in Law” będzie można oglądać już od 17 sierpnia 2022 w serwisie Disney+. Sezon pierwszy będzie sobie liczyć 9 odcinków. „She-Hulk” jest już kolejnym serialem osadzonym w MCU powstałym przy współpracy Marvela i Disneya. Dotąd mogliśmy oglądać „WandaVision”, Falcon i Zimowy Żołnierz”, „Lokiego”, „Hawkeye’a” oraz niedawno zakończonego „Moon Knight”. W kinach z kolei możemy oglądać najnowszy film Marvel Cinematic Universe, czyli „Doktor Strange w multiwersum obłędu”. Sprawdźcie też, jak oglądać filmy i seriale Marvela w kolejności chronologicznej.

Przeczytaj także: Najlepsze filmy i seriale Marvel Cinematic Universe

Sprawdź najnowsze wpisy