Dodatek do Destiny 2 na wcześniej niepublikowanych materiałach – będzie sporo zmian

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Destiny 2: Królowa-Wiedźma pojawi się oficjalnie na rynku już 22 lutego. Zostało więc stosunkowo niewiele czasu do premiery. Nie dziwne więc, że twórcy będą teraz zasypywali graczy nowymi materiałami. Samo Destiny 2 dalej cieszy się bardzo dużą popularnością. Można podejrzewać, że ta będzie tylko rosła skoro Sony postanowiło wykupić studio. Jednak gracze nie mają się czego obawiać, ponieważ Bungie ma pozostać niezależnym wydawcą, a Sony nie będzie ingerować w same gry.

Dodatek do Destiny 2 – nowe materiały

Razem z Destiny 2: Królowa-Wiedźma zadebiutuje także Sezon Odrodzonych, więc gracze nie będą mogli narzekać na nudę. Zresztą sama gra od bardzo długiego czasu jest stale rozwijana, bo przecież Destiny 2 zadebiutowało na początku października 2019 roku. I cały czas społeczność zebrana wokół strzelanki żądna jest nowych wrażeń. Teraz możemy przyjrzeć się kulisom tego, jak powstawała Królowa-Wiedźma oraz usłyszeć trochę informacji o tym, czym będzie sam Sezon Odrodzonych. Wszystko możecie zobaczyć na poniższym materiale, który dodatkowo ma polskie napisy.

Wyrusz w głąb świata Destiny 2, aby odkryć tajemnice Układu Słonecznego i wziąć udział w dynamicznej pierwszoosobowej strzelance. Odblokuj potężne zdolności żywiołów i zacznij gromadzić niezwykły sprzęt, dzięki któremu dostosujesz wygląd i styl rozgrywki swojego Strażnika do własnych potrzeb. Weź udział w widowiskowej fabule Destiny 2, wymagających misjach w trybie współpracy lub w rozmaitych trybach PvP w pojedynkę lub ze znajomymi. Pobierz za darmo już dziś i zapisz swoją legendę w gwiazdach.

Destiny 2 – opis z platformy Steam

Zobacz też: Co dają kodeki Bluetooth i jak je rozróżnić?

Fani Destiny 2 mogą już zacierać ręce. Ciekawy może być także dalszy rozwój Bungie, które pod skrzydłami Sony może się zacząć bardziej rozwijać. Czy tak faktycznie się stanie? Miejmy nadzieję, że tak, bo najwyższa pora już na coś zupełnie nowego od twórców.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy