Relicta PC

Kreatywna grawitacja, czyli kolejna darmowa gra od Epic Games Store

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Kolejna darmowa gra od Epic Games Store jest już gotowa do odebrania. Przypomnijmy, że platforma oferuje darmowe produkcje na PC co tydzień, choć zdarzają się też okresy, kiedy gry za darmo pojawiały się codziennie. To jednak dzieje się zazwyczaj pod koniec roku kalendarzowego, a teraz przyjdzie nam odebrać tylko jedną produkcję – Relicta.

Darmowa gra od Epic Games Store – Relicta

Jeżeli jesteście fanami nietuzinkowych produkcji, to z pewnością ucieszy Was to, że darmowa gra od Epic Games Store to Relicta. Gracze będą rozwiązywali tutaj różnego rodzaju łamigłówki, a pomóc w tym ma… grawitacja. Całość będziemy obserwowali z perspektywy głównej bohaterki, a trailer zapowiada całkiem przyjemną grę. Produkcję można odebrać do 27 stycznia do godziny 17.00.

Relicta to gra z łamigłówkami bazującymi na fizyce z perspektywy pierwszej osoby. Korzystając z kreatywnego łączenia magnetyzmu i grawitacji, gracze odkrywają tajemnice Bazy Chandra. Głęboko pod powierzchnią Księżyca tylko naukowe podejście może utrzymać córkę bohaterki przy życiu… Wciel się w genialną fizyk uwiezioną w upiornej, rozpadającej się bazie księżycowej. Przedzieraj się przez tajemnicze, powstałe w wyniki terraformowania kratery, naginając zasady magnetyzmu i grawitacji, by rozwiązywać naukowe łamigłówki. Czy wyruszysz czym prędzej, by znaleźć schronienie, a może postarasz się zrozumieć intrygi rozgrywające się wokół polityki kosmicznej XXII wieku? W wiecznej ciemności księżycowych kraterów ukryty jest sekret, który może doprowadzić do śmierci twojej córki — ale może też na zawsze odmienić los ludzkości. Czy masz w sobie siłę, aby stawić czoła konsekwencjom swoich badań?

Relicta – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Wyprzedaż gier w PS Store – na co warto zwrócić uwagę?

Za tydzień pojawi się następna produkcja, którą odbierzmy za darmo. Tym razem będzie to Deamon X Machina.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy