ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Loop Hero

Darmowa gra od Epic Games Store – zapętlona gra dla wybranych

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Kolejny dzień, kolejna darmowa gra od Epic Store Games. Do końca roku zostało jeszcze trochę czasu, więc takich darmowych gier na PC do odbioru będzie jeszcze sporo. Wcześniej Epic Games Store oferował za darmo Shenmue III, Neon Abyss, Remnant: From the Ashes czy w końcu The Vanishing of Ethan Carter. Dziś za darmo dostępny jest Loop Hero.

Darmowa gra od Epic Games Store – Loop Hero

Loop Hero, który dziś jest dostępny za darmo na Epic Games Store, to tytuł, który może nie każdemu przypaść do gustu. Mamy tutaj bowiem połączenie kilku gatunków (strategia, gry karciane, a nawet roguelike) i o produkcie stworzonym przez niewielkie studio. Normalnie tytuł na Epic Games Store wyceniono na 69,99 złotych, więc jak jest okazja, by mieć go za darmo, to mimo wszystko szkoda nie skorzystać. Loop Hero można przypisać do swojego konta do 20 grudnia do godziny 17.00.

Licz wrzucił świat w ponadczasową pętlę, pogrążając jego mieszkańców w niekończącym się chaosie. Wykorzystuj możliwą do rozbudowania talię mistycznych kart, aby rozmieszczać wrogów, budynki oraz pola terenu podczas kolejnych wypraw dzielnego bohatera zapętlonego w czasoprzestrzeni. Zdobywaj potężne przedmioty dla wszystkich rodzajów herosów i korzystaj z nich podczas walki oraz rozbudowuj obóz ocalałych, aby wzmacniać swoją drużynę przed każdym następnym wejściem w pętlę. Odblokowuj nowe klasy postaci, karty, atuty oraz przebiegłych strażników, aby przerwać ten nieustający cykl rozpaczy. Wybieraj spośród możliwych do odblokowania klas postaci i talii kart przed każdą kolejną wyprawą przez losowo generowaną pętlę. Żadna ekspedycja nie będzie taka sama jak poprzednie. Strategicznie umieszczaj budynki, pola terenu i karty wrogów przy każdym wejściu w pętlę, aby podążać swoją własną niebezpieczną ścieżką.

Loop Hero – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Bestsellery od Steam – garść ciekawych przecen na gry.

I choć dziś nie dostaliśmy prawdziwego hitu, to dobrze, że Epic Games Store wprowadza pewnego rodzaju różnorodność. W końcu dla kogoś Loop Hero może okazać się grą życia.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy