ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PS Plus na listopad gry

PS Plus na listopad 2021 – tym razem aż sześć gier trafi do graczy

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Oferta PS Plus na listopad 2021 roku nie jest już tajemnicą. Tym razem Sony kazało posiadaczom subskrypcji PlayStation Plus trochę poczekać na informację o nowych tytułach. Podczas wczorajszego State of Play poinformowano jedynie, że do usługi trafi First Class Trouble. Teraz znamy już pełen skład „darmowych” gier, które na początku listopada będzie można już przypisywać do konta.

Oferta PS Plus na listopad 2021

Ps Plus listopad 2021

Nowe produkcje dostępne będą dla subskrybentów usługi PlayStation Plus od wtorku 2 listopada. Do tego czasu warto zainteresować się tym, co pojawiło się w październiku. Sony w listopadzie oddaje w ręce graczy aż sześć produkcji, ale połowa z nich przeznaczona będzie dla PS VR. To coś, do czego gracze będą mogli się przyzwyczaić, ponieważ takich produkcji VR w PS Plus ma pojawiać się więcej. Jeżeli chodzi o sam podstawowy zestaw gier dla PlayStation 5 oraz PlayStation 4 to w tym miesiącu nie ma zbytniego „szału”. O First Class Trouble pisaliśmy dziś dla Was przy okazji podsumowania State of Play. To sieciowa produkcja, która może mechaniką trochę przypominać Among Us, ale to najpierw trzeba będzie sprawdzić, by wydać wyrok.

Również Knockut City przeznaczone będzie dla graczy, którzy lubią rozgrywki multiplayerowe. Tutaj przyjdzie nam walczyć na śmierć i życie w futurystycznej wersji gry w zbijaka. Wygląda to całkiem ciekawie, więc może być nawet przyjemną odskocznią po pracy. Ostatnią z produkcji na konsole będzie Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, czyli RPG w starym dobrym stylu. Ciekawie też zapowiada się zestaw gier dla PS VR, więc jeżeli ktoś posiada taki zestaw w domu, to powinien być zadowolony. Poniżej znajdziecie listę produkcji z oferty PS Plus na listopad 2021 oraz opisy gier, które pochodzą od Sony. Oferta dostępna będzie od 2 listopada.

Lista gier w PS Plus na listopad

  • Knockout City (PS5/PS4)
  • First Class Trouble (PS5/PS4)
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
  • The Walking Dead: Saints & Sinners (PS VR)
  • The Persistence (PS VR)
  • Until You Fall (PS VR)

Zobacz też: Kolejna darmowa gra od Epic Games Store – pora na prawdziwy horror.

Knockout City

Knockout City, czyli spektakularne bitwy w zbijaka. Ten tytuł to niesłychana zabawa i zacięta rywalizacja w nowym podejściu do drużynowych gier wieloosobowych. Szeroki wybór piłek, lokacji i trybów gry utrzymuje emocje na wysokim poziomie. Dodatkowo każdy sezon przynosi nowe mapy, rodzaje piłek, nagrody, wydarzenia i wyzwania.

Kingdoms of Amalur

Kompleksowa walka RPG, bogaty świat i niesamowita grafika zapewniają graczom intensywne przeżycia. Gracze będą mieli do odkrycia sekrety Amalur, od tętniącego życiem miasta Rathir, przez ogromny region Dalentarth, aż po ponure podziemia Brigand Hall Caverns. Zadaniem graczy będzie ocalenie planety rozdartej przez wojnę i przejęcie kontroli nad kluczami do nieśmiertelności.

First Class Trouble

First Class Trouble to niebezpieczne połączenie trudnych decyzji i szalonych możliwości. Celem graczy będzie wyłączenie Centralnej Sieci Sztucznej Inteligencji, znanej również jako CAIN, luksusowego międzygalaktycznego statku wycieczkowego ISS Alithea, zanim ona i jej lojalne Personoidy przejmą kontrolę nad statkiem.

The Persistence – dostępne na PS VR

Dryfujący, uszkodzony i znajdujący się w polu grawitacyjnym czarnej dziury „The Persistence” został opanowany przez załogę przekształconą w zabójcze potwory. Jako klon oficera bezpieczeństwa Zimri Eder każdy z graczy musi przedostać się na dolne pokłady, aby naprawić uszkodzone systemy i zapobiec rozerwaniu statku na strzępy.

Walking Dead – dostępne na PS VR

Zadaniem graczy będzie stawienie czoła wszystkim okropnościom, jakie stanowią żywi i umarli w przygodzie na PlayStation VR. Starcia ze zdesperowanymi frakcjami i ocalałymi, którzy mogą być przyjaciółmi lub wrogami. Każdy dokonany wybór pociągnie za sobą określone konsekwencje.

Until You Fall – dostępne na PS VR

Gra VR typu hack-and-slash roguelite oferuje godziny emocjonującej, dynamicznej zabawy, podczas której każdy będzie mógł opanować własny styl walki. Głównym zadaniem graczy będzie poruszanie się w rytm muzyki synthwave, atakując, blokując, rzucając zaklęcia i unikając ciosów podczas podróży w głąb neonowego świata fantasy.

Źródło: Sony Blog

Sprawdź najnowsze wpisy