ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
DARQ Complete Edition

Kolejny horror od Epic Games Store – warto mieć go u siebie, jeżeli lubimy się bać

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Epic Games Store daje za darmo kolejny horror, a tym razem jest to DARQ: Complete Edition. Przez ostatnie kilka dni można było odebrać za darmo Among the Sleep więc widać, że firma pozostaje w klimatach nawiązujących do Halloween. I tym razem także warto przypisać sobie produkcje do swojego konta, bo ta wydaje się wyjątkowo interesująca. Do tego faktycznie może wprowadzać w iście śmiertelny nastrój.

DARQ: Complete Edition za darmo od Epic Games Store

DARQ na rynku zadebiutowało jeszcze w 2019 roku i zebrało całkiem dobre recenzje. Najogólniej mówiąc, to przygodówka w dość mrocznych klimatach, która mogą podobać się fanom horrorów. Gracz wcielał się będzie w Lloyda, młodego chłopaka, który został uwięziony w koszmarze sennym. Oczywiście zadaniem będzie to, by go z tego koszmaru wyciągnąć. Wygląda to naprawdę obiecująco, a skoro jest za darmo, warto sprawdzić.

Głównym bohaterem DARQ jest Lloyd – chłopiec, który uświadamia sobie, że znajduje się we śnie. Niestety ten szybko zmienia się w prawdziwy koszmar i wszelkie próby przebudzenia kończą się niepowodzeniem. Protagonista musi więc nauczyć się przetrwać w rzeczywistości pełnej niebezpieczeństw i dziwnych zjawisk niepodlegających prawom rządzącym światem zewnętrznym. Chcąc ujść z życiem, Lloyd musi rozważnie stawiać kroki i przemykać za plecami wrogów, starając się za wszelką cenę nie dopuścić do bezpośredniej konfrontacji. Ponieważ potwory, które napotka na swojej drodze, są znacznie silniejsze i szybsze od niego, nie ma najmniejszych szans na zwycięstwo w bezpośrednim starciu. Zamiast tego musi polegać na ostrożnym planowaniu, aby uniknąć wykrycia.

DARQ: Complete Edition

Zobacz też: Seria Redmi Note 11 oficjalnie zaprezentowana.

Tytuł możecie przypisywać do swojego konta przez najbliższy tydzień, czyli do 4 listopada do godziny 17.00. Znajdziecie go o TUTAJ.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy