Test Drive Unlimited Solar Crown

Nowy Test Drive zabierze nas do Hongkongu – jest data premiery Unlimited Solar Crown

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Test Drive Unlimited Solar Crown w końcu z jakimiś szczegółami odnośnie daty premiery. Produkcja pojawi się w drugiej połowie września tego roku. Choć Nacon pokazał krótką zapowiedź gry, niestety nie zdecydował się na pokazanie faktycznej rozgrywki z niej. Wielka szkoda, bo to może być jeden z ciekawszych tytułów drugiej połowy tego roku.

Test Drive Unlimited Solar Crown – data premiery i zapowiedź

Nie przedłużając, Test Drive Unlimited Solar Crown pojawi się 22 września 2022 roku. Tytuł trafi na PC-ty (zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej) oraz na konsole (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch). Można więc powiedzieć, że każdy fan serii będzie mógł spróbować swoich sił w nowej odsłonie wyścigów. Twórcy zapowiadają naprawdę spory teren, na którym będą odbywać się wyścigi. Gra ma odwzorowywać bowiem wyspę Hongkong w skali 1:1, co wydaje się dość dużym wyzwaniem dla developerów.

Czy będzie można dojechać do każdego zakątka wyspy? Tego nie wiadomo, ale geneza serii pokazuje, że raczej tak. Trudno jeszcze oceniać sam tytuł, ponieważ odnośnie Solar Crown dalej niewiele wiadomo. Wielka szkoda, bo seria Test Drive była kiedyś wyjątkowo popularna i odcisnęła ogromne piętno na wszystkich grach wyścigowych. Czy Test Drive Unlimited Solar Crown będzie wielkim powrotem na szczyt? Zapowiedź nie rozwiewa żadnych wątpliwości, ponieważ w niej możemy obserwować tylko przygotowaną przez specjalistów grafikę. Brakuje prawdziwego fragmentu rozgrywki, ale ten powinien pojawić się już niedługo.

Zobacz też: OnePlus Nord 2 5G z MediaTek na pokładzie – Snapdragon idzie w odstawkę.

Nie podano także, jakimi samochodami będzie można się ścigać. Na materiale można zobaczyć kilka pojazdów, ale czy trafią one do finalnej wersji, trudno oceniać. Zapewne tak, ale chciałoby się zobaczyć, jak wygląda już faktyczny gameplay. Czekacie na nowe Test Drive?

Źródło: Nacon

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy