Frostpunk jest teraz dostępny za darmo na PC, czyli Epic Games Store po raz kolejny pozytywnie zaskakuje. I choć tytuł polskiego studia nie jest może najnowszą produkcją, bo swoją premierę miał jeszcze w 2018 roku, to zdecydowanie warto mieć go w swojej kolekcji. Teraz można mieć go za darmo, ale czas na przypisanie produkcji do konta jest ograniczony.

Frostpunk za darmo na PC

11 Bit Studios jak już zabiera się za grę, to można być pewnym, że będzie to solidny tytuł. Tak było z This War of Mine i tak samo jest z Frostpunk. To dwie skrajnie różne produkcje, ale każdą z nich warto posiadać w swojej bibliotece. Ten drugi tytuł można mieć teraz za darmo na Epic Games Store. Wystarczy mieć tam założone konto i przypisać tytuł do swojej biblioteki. Należy to zrobić do 10.06 do godziny 17.00. Wtedy też pojawi się kolejna darmowa produkcja na platformie, więc warto od razu teraz przypisać Frostpunk i mieć pewność, że się o tym nie zapomni. Tytuł znajdziecie na stronie Epic Games Store.

Zobacz też: Co nowego na Netflix? Garść nowości w sam raz na weekend.

Frostpunk to najnowsza gra twórców This War of Mine, należąca do gatunku society survival. Ciepło oznacza tu życie, a każda decyzja ma swoją cenę. Mieszkańcy skutego lodem świata opracowują technologię parową, która ma pozwolić im przetrwać na obezwładniającym mrozie. Twoim zadaniem jest wybudowanie ostatniego miasta na Ziemi oraz opieka nad społeczeństwem. Optymalizacja i gospodarowanie zasobami często ścierają się tu z empatią i podejmowaniem przemyślanych decyzji. Choć zarządzanie miastem i społeczeństwem zajmuje graczowi większość czasu, w pewnym momencie konieczne stanie się odkrywanie świata zewnętrznego, co pozwoli poznać jego historię i zrozumieć obecną sytuację. Jakie decyzje podejmiesz, by zapewnić społeczeństwu przetrwanie? Co zrobisz, kiedy będziesz na skraju wytrzymałości? I kim się wówczas staniesz? Ustanawiaj prawa, które uregulują życie stale rosnącej populacji. Decyduj o tym, jak będą wyglądać praca, opieka medyczna, produkcja żywności oraz inne aspekty codzienności. Dbaj o nadzieję i zadowolenie mieszkańców — morale społeczeństwa odgrywa w walce o przetrwanie równie ważną rolę jak podstawowe środki do życia.

Frostpunk – opis z Epic Games Store.

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.