Assassin’s Creed Valhalla swoją oficjalną premierę będzie miał już w najbliższy wtorek, czyli 10 listopada. Jednak Ubisoft postanowił pokazać sam początek gry, a tym samym zachęcić do tego, by zakupić produkt na premierę. Ta zbiega się z innym wydarzeniem, czyli premierą konsol nowej generacji, więc szczęśliwcy będą mogli grać już na Xbox Series X lub PlayStation 5.

Assassin’s Creed Valhalla – długi gameplay

Są takie tytuły, które pojawiają się regularnie na rynku i choć wielu graczy na to narzeka, to dalej mają ogromną rzeszę fanów. Można powiedzieć, że to odcinanie kuponów od popularności, ale w niektórych przypadkach widać, że developerzy mocno eksperymentują z formą. Możemy tutaj wymienić Call of Duty, Far Cry czy właśnie Assassin’s Creed. I choć patrzymy na mniej więcej te same tytuły, ale w innych szatach, to dalej przyjemnie się do nich wraca. Nowa odsłona tego ostatniego po raz kolejny będzie sporym zaskoczeniem dla fanów, bo gracze zostaną przeniesieni do Anglii z XI wieku.

Teraz Ubisoft pozwala spojrzeć na to, jak prezentuje się gameplay z Assassin’s Creed Valhalla. I mowa tutaj o naprawdę długim fragmencie rozgrywki, bo trwającym prawie 2 godziny. Warto więc go obejrzeć, jeżeli ktoś zastanawia się na tym, czy kolejna część serii będzie dla niego odpowiednia. Oczywiście mogą pojawić się spoilery, więc jeżeli ktoś nie chce psuć sobie zabawy, niech lepiej nie ogląda całości. Można za to obejrzeć początek, gdzie pokazany jest sposób na to, jak tworzy się postaci.

Zobacz też: Będzie remaster Mass Effect i nowa gra z uniwersum.

Wciel się w postać wikinga Eivor, nieustraszony wojownik lub nieustraszona wojowniczka, poprowadzi teraz wasz klan z lodowych pustkowi Norwegii do nowego domu wśród zielonych pól Anglii w IX wieku. Załóż osadę i za wszelką cenę podbij wrogie ziemie, by zapewnić sobie miejsce w Walhalli. Anglia w epoce Wikingów to kraj podzielony, pełen nieudolnych władców i wiecznie wojujących ze sobą królestw. Za tym chaosem kryje się jednak bogata i żyzna ziemia, która tylko czeka na nowego zdobywcę. Czy to właśnie ty nim będziesz?

Źródło: Ubisoft / YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.