ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
otwarta beta worms rumble

Za kilkanaście dni wystartuje otwarta beta Worms Rumble

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Gry

W lipcu informowałem was o tym, że najnowsza odsłona robali – Worms Rumble będzie grą Battle Royale. Jedni są tym zachwyceni a inni rozczarowani. Jedno jest pewne. Spoglądając na gameplaye stało się jasne, że najnowszy produkt Team 17 ma niewiele wspólnego ze strategią turową. Gra stała się niesamowicie dynamiczna co nie każdemu przypadnie do gustu. Na szczęście każdy zainteresowany będzie mógł już wkrótce przekonać się, czy kierunek, który obrało studio, mu odpowiada. Wszystko za sprawą otwartej bety, która wystartuje na początku listopada.

Otwarta beta Worms Rumble trafi na PC oraz PlayStation 4

To właśnie na tych dwóch platformach już 6 listopada (piątek) będziemy mieli możliwość sprawdzenia, czy przeniesienie robali do świata Battle Royale było dobrym pomysłem. Otwarta beta Worms Rumble potrwa zaledwie 2 dni. Zakończy się w niedzielę, 8 listopada. Jeżeli jesteście fanami serii, to koniecznie zaznaczcie tę datę w kalendarzu. Dostaniemy do dyspozycji 3 tryby zabawy. Standardowy deathmatch, Last Worm Standing oraz Last Squad Standing. Pojawi się także dodatkowa arena treningowa. W trakcie otwartej bety dostępny będzie pełny arsenał – dokładnie taki, jaki trafi w nasze ręce w dniu premiery. Warto także zaznaczyć, że podczas testów uruchomiony będzie cross-play. Oznacza to, że gracze posiadający konsolę Sony, będą mogli się mierzyć także z osobami, które wolą oglądać robale na monitorach swoich komputerów.

Zobacz także: Among Us ma poważny problem – twórcy gry wychodzą z apelem do graczy

Otwarta beta Worms Rumble będzie jedyną okazją do sprawdzenia gry przed premierą, ponieważ producent nie przewiduje wypuszczenia wersji demo. Warto zaznaczyć, że na PlayStation 4 do przetestowania bety konieczne będzie posiadanie opłaconego abonamentu PlayStation Plus. Posiadacze pecetów nie mają tego problemu i wersję beta odpalą bez dodatkowych opłat dzięki platformie Steam. Premiera Worms Rumble ma się odbyć 1 grudnia. Gra trafi wtedy na pecety, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Źródło: Team 17, Engadget, Steam, nme.com

Sprawdź najnowsze wpisy