Poznaliśmy obsadę szóstej odsłony serii Krzyk — powrót znanych bohaterów

Borys Francuz Borys Francuz Filmy

Dziś w sieci pojawiła się informacja przedstawiająca obsadę aktorską najnowszej części kultowej serii filmów Krzyk. Doniesienia szybko zostały potwierdzone przez producentów horroru, co oznacza, że możemy już oficjalnie zapoznać się z aktorami, których zobaczymy na wielkim ekranie.

Krzyk 6 ze znaną już nam obsadą

Krzyk 6 ze znaną już nam obsadą

Wszyscy fani horrorów na pewno znają jedną z najbardziej ikonicznych serii filmów z tego gatunku, czyli Krzyk. Cykl powstał w 1996 roku, a cztery miesiące temu byliśmy świadkami premiery piątej już części tejże serii. Film zatytułowany Krzyk spotkał się głównie z pozytywnymi recenzjami i zdecydowanie można powiedzieć, że nie zawiódł oczekiwań sympatyków cyklu. W związku z takim przyjęciem twórcy zdecydowali się na stworzenie także kolejnej odsłony cyklu.

Krzyk 6 ma zadebiutować na wielkim ekranie 31 marca 2023 roku, jednak warto zaznaczyć, że jest to na ten moment jedynie wstępna data. Zdjęcia do filmu ruszą dopiero w przyszłym miesiącu, więc teraz producenci zajmują się tak zwanym procesem przedprodukcyjnym. W związku z tym wokół szóstej odsłony serii pojawia się coraz więcej plotek oraz medialnych doniesień. Najnowsze z nich zostały potwierdzone przez samych twórców i dotyczą obsady aktorskiej Krzyku 6.

Angaż przy nowej produkcji dostali przede wszystkim aktorzy, którzy pojawili się w tegorocznej odsłonie serii. Mowa tu o Melissie Barrera (Sam), Jasminie Savoy Brown (Mindy), Masonie Goodingu (Chad) oraz Jennie Ortega (Tara). Cała czwórka wcieliła się, w postaci które w Krzyku uszły z życiem przed atakami Ghostface’a. Fabuła nadchodzącej produkcji ma zabrać nas z Woodsboro do miejsca, gdzie teraz żyją bohaterowie filmu. Warto także dodać, że podobnie jak w tym roku za kamerą szóstej odsłony serii stanie duet — Matt Bettinelli-Olpin oraz Tyler Gillett. Scenariusz do nowego filmu napisze natomiast James Vanderbilt wraz z pomocą Guy’a Busicka.

Tegoroczny Krzyk zarobił w kasach kinowych ponad 140 milionów dolarów. Dla oddania skali tej kultowej serii wystarczy wspomnieć, że gdy zbierzemy w jedną całość wszystkie pięć odsłon filmu, kwota wzrośnie do zawrotnych 744 milionów dolarów!

Źródło: Deadline

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy