Spotify i Disney łączą siły. Nowa funkcja pozwoli się wam poczuć jak postać z bajki

2 minuty czytania
Komentarze

Spotify, a więc obecnie jedna z najpopularniejszych platform streamingowych do słuchania muzyki, cały czas się rozwija. W związku z tym pewnie wiele osób szuka sposobów na to, jak słuchać Spotify Premium za darmo, ale ci, którzy mają już konto, mogą teraz poczuć się jak księżniczka Disneya. Otóż dzięki wprowadzonej jeszcze w 2021 roku funkcji Blend, możemy teraz porównać nasz gust muzyczny z najpopularniejszymi postaciami z bajek od Disneya.

Spotify z księżniczkami Disneya – Blend wkracza do akcji

16 października 1923 roku do życia powołano The Walt Disney Company, a więc firmę, która dostarcza nam rozrywki na wielu polach. Dla dużej części ludzi na całym świecie, Disney zawsze już będzie kojarzył się z niesamowitymi bajkami, jak chociażby Calineczka czy Piękna i Bestia. Zresztą nowe animacje także zyskały ogromną popularność, gdzie na myśl przychodzą takie tytuły jak Frozen czy Moana (Vaina: Skarb Oceanu). W związku z okrągłą rocznicą Spotify postanowiło przyłączyć się do świętowania i udostępniło możliwość „blendowania” naszego gustu muzycznego z bohaterkami bajek Disneya.

Możemy połączyć się z takimi bohaterkami jak: Calineczka, Bella, Tiana, Moana oraz Arielka. Dzięki temu sprawdzimy, jak zbieżny gust muzyczny z nimi mamy. To oczywiście może być przyjemna zabawa dla najmłodszych, ale nie tylko dla nich. Muzyka Disneya jest wyjątkowo popularna na Spotify. Do tej pory utworzono ponad 8,5 miliona playlist, które składają się z utworów towarzyszących bajkom. Teraz można także posłuchać oficjalnej listy stworzonej na potrzeby okrągłej rocznicy stulecia wytwórni filmowej. Warto posłuchać i to nie tylko wtedy, kiedy jest się fanem tego typu muzyki.

Taka playlista może sprawić, że Spotify Wraped 2023 będzie wyglądało u niektórych bardzo interesująco. Miejmy nadzieję, że nie przyjdzie nam też za długo czekać na Spotify HiFi lub też Supremium z lepszą jakością dźwięku. Zanim to się wydarzy, można włożyć słuchawki i przenieść się do świata Disneya. Ewentualnie sprawdzić, jaka jest cena Disney+ i obejrzeć animacje, które zna się od dzieciństwa.

Źródło: Spotify informacja prasowa

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.