Abonament RTV
LINKI AFILIACYJNE

Vectra zaproponuje Ci lepszy pakiet. Uważaj, bo możesz wejść na minę

3 minuty czytania
Komentarze

Operator Vectra zaczął rozsyłać do swoich klientów wiadomości, gdzie proponuje im zwiększoną szybkość dostępu do Internetu. Kwoty, które będzie za to dodatkowo pobierał operator, nie należą do wysokich, ponieważ wahają się między 5 a 15 złotych miesięcznie. Tutaj jednak warto uważać, ponieważ dla niektórych klientów może to oznaczać przejście na inny rodzaj umowy, co w przyszłości może skutkować podwyżkami.

Vectra z lepszym pakietem – lepiej uważać na co się zgadzamy

Jak podają Wirtualne Media, operator Vectra rozpoczął wysyłkę wiadomości do swoich klientów, gdzie oferuje im zwiększenie prędkości Internetu. W zależności od tego, jaką ofertę aktualnie się posiada, można uzyskać do 450 Mb/s, 600 Mb/s, 900 Mb/s lub nawet 1,2 Gb/s. Takie prędkości spokojnie wystarczą, by oglądać nowości na Netflix na 55-calowym telewizorze lub do wyszukiwania co obejrzeć na innych platformach. Oczywiście tutaj ważne są także same możliwości łącza oraz to czy w danej lokalizacji jest możliwości korzystania z takich prędkości. Biorąc pod uwagę, że cena za większą prędkość ma wynosić od 5 do 15 złotych, to całkiem sensowne rozwiązanie. Problem może jednak być dla tych osób, które po zaakceptowaniu takich warunków, zmienią swoją umowę. Jeżeli ktoś przejdzie z czasu nieokreślonego na określony, to w przypadku waloryzacji i podniesienia ceny, nie będzie możliwości zerwania takiej umowy. W przypadku umowy na czas nieokreślony taka furtka pozostaje otwarta.

Ze wspominanych ofert podwyższenia prędkości Internetu do 450 Mb/s, 600Mb/s, 900 Mb/s lub 1,2 Gb/s może skorzystać każdy klient posiadający usługę dostępu do Internetu, u którego istnieją możliwości techniczne pozwalające na migrację na wyższą prędkość. Z możliwości podwyższenia prędkości warto skorzystać, aby poza komfortowym przeglądaniem stron internetowych czy oglądaniem filmów online, zwiększyć prędkość przesyłu danych, zapewnić szybszy Internet w całym domu, niezależnie od liczby podłączonych urządzeń, a także zyskać płynne oglądanie treści w jakości 4K. (…) Wspominane oferty z propozycją podwyższenia prędkości internetu są zarówno ze zmianą okresu zobowiązania jak i bez zmiany okresu zobowiązania.

Biuro prasowe Vectra dla Wirtualne Media

Jak możecie przeczytać w powyższym komentarzu, przychodzić mogą w dwóch wersjach, więc warto uważać, na którą się zgadzamy. Podwyżki w Vectra związane z klauzulą inflacyjną wprowadzoną w tym roku, co nie spodobało się wielu klientom. Ci udali się do UOKiK, ale ta sprawa jest dalej w toku, choć firma miała nałożone już wcześniej przez urząd kary. Od tych się jednak odwołała.

Źródło: Wirtualne Media

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.