LINKI AFILIACYJNE

Pakiet półroczny wrócił do Playera. Czy to oznacza opóźnienie premiery Max?

2 minuty czytania
Komentarze

W lipcu tego roku Player zrezygnował ze sprzedaży pakietów półrocznych. Serwis taką decyzję tłumaczył między innymi sytuacją rynkową, jednakże jeśli pod uwagę weźmiemy fakty i połączymy kilka kropek, łatwo dojść do wniosku, że mogła mieć ona związek ze zbliżającą się premierą serwisu Max. Teraz zestawy na 180 dni powróciły – co oznacza to w praktyce?

Player znów sprzedaje półroczne pakiety

Player znów sprzedaje półroczne pakiety

W ofercie serwisu streamingowego Player pojawiły się dwie opcje, które znaliśmy już wcześniej. Mowa tu o zestawach pozwalających na korzystanie z usług platformy przez 180 dni, czyli pół roku. Tego typu plany zniknęły w lipcu, jednak po kilkutygodniowej absencji powracają do szerokiej oferty polskiego serwisu. Opcja bez reklam kosztuje aktualnie 80 złotych, podczas gdy ta z reklamami 40 złotych. W tym miejscu warto podkreślić, że są to promocyjne pakiety, dzięki którym zgarniecie dostęp do platformy na sześć miesięcy w cenie czterech.

Jednakże, dlaczego Player zdecydował się przywrócić taką ofertę? Cóż, może mieć to spory związek z platformą Max, która zastąpi znane nam HBO Max. Przypomnijmy, że odświeżona wersja serwisu w maju zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych, a Warner Bros. Discovery planuje poszerzać zakres działalności o kolejne rynki.

Zobacz też: Co dalej z ofertą Viaplay? Audyt stawia firmę w niezręcznej sytuacji

Dotyczy to również Europy, a co za tym idzie – Polski. Dotychczas informowano nas, że Max zadebiutuje w naszym regionie w 2024 roku. Jednakże niedawno na oficjalnej stronie serwisu pojawiła się informacja o możliwości zmiany tego terminu. W związku z tym można przypuszczać, że Player zwiększył ramy czasowe swoich subskrypcji właśnie ze względu na opóźnioną premierę Max w Polsce. Oczywiście są to tylko domysły, jednak fakty są takie, że jeśli jesteście widzami polskiej platformy, już teraz możecie pokusić się o znacznie dłuższą wersję abonamentu w promocyjnej cenie.

Z kolei, jeśli interesuje was to, ile kosztuje HBO Max, z chęcią odeślę was do naszego poradnika, skupiającego się na tym temacie.

Źródło: Wirtualne Media, Player

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.