LINKI AFILIACYJNE

Audiobooki za darmo – teraz z naszym kodem słuchasz jeszcze dłużej

2 minuty czytania
Komentarze

Dobre audiobooki za darmo zawsze cieszą, a teraz jest ku temu więcej powodów. Można powiedzieć, że ponad dwa razy więcej, ponieważ z naszym kodem możecie słuchać audiobooków za darmo dłużej, niż dotychczas. Ponad dwa razy dłużej, a to dlatego, że okres bezpłatnego dostępu do platformy wynosi teraz nie 21 a 45 dni! Obok takiej okazji trudno przejść obojętnie.

Promocja na audiobooki za darmo – wpisz kod i słuchaj przez 45 dni

Fot. Depositphotos Autor Serezniy

Nasi regularni czytelnicy z pewnością wiedzą, że mogą słuchać audiobooków za darmo na platformie BookBeat. Wystarczy zarejestrować się przez nasz link oraz wpisać kod android. Jak więc widać to zadanie wyjątkowo proste, a na dodatek szybkie. Ograniczeniem jest to, że musimy być nowym użytkownikiem BookBeat, co poniekąd jest jasne, ponieważ tak to działa przy większości promocji. Do tej pory można było słuchać audiobooków za darmo przez 21 dni, a teraz ten okres został wydłużony do aż 45. Ta okazja skończy się 11 września, więc lepiej nie odkładać decyzji na później. Teraz to już trudno wyobrazić sobie przeszkody, które miałyby stać nam na drodze do tego, by słuchać audiobooków za darmo. Po tych 45 dniach możemy zostać z BookBeat na dłużej, a tak prezentują się opcje dostępne na platformie.

  • BookBeat Basic – 19,99 złotych miesięcznie (do 20 godzin słuchania)
  • BookBeat Premium – 29,99 złotych miesięcznie (do 100 godzin słuchania)
  • Konto rodzinne – można dodać do swojego konta maksymalnie 4 osoby, a za każdą dodatkowo 9,99 zł miesięcznie

Co takie znajdziemy na BookBeat? Mamy tam dostęp do ponad 800 000 audiobooków (m.in. sagę o Wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego), ale i coś dla miłośników czytników, czyli e-booki. Zamiast więc sprawdzać, gdzie obejrzeć Szybkich i wściekłych lub nowości na Netflix, można posłuchać lub poczytać książki. To też dobra okazja dla tych, którzy szukają audiobooków dla dzieci za darmo – w BookBeat jest ich około 10 tysięcy. Aplikację BookBeat można pobrać dla sprzętów z Androidem, jak i iOS. Warto spróbować, skoro teraz można skorzystać za darmo. To okazja podobna do tej, gdzie możemy mieć Spotify Premium za darmo, więc miłego słuchania.

Źródło: BookBeat

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.