LINKI AFILIACYJNE

Audiobooki za darmo – wpisz nasz kod i słuchaj Sapkowskiego, Nesbo i wielu innych bez opłat

2 minuty czytania
Komentarze

Czy audiobooki za darmo muszą oznaczać, że dostęp do nich jest z nielegalnego źródła? Oczywiście, że nie, ponieważ niektóre platformy pozwalają na to, by przez określony czas z ich zasobów korzystać zupełnie za darmo. Jeżeli więc szukaliście akurat audiobooków, by posłuchać ich podczas wakacyjnych wyjazdów, to dobrze trafiliście. Teraz możecie mieć bowiem audiobooki za darmo na aż 3 tygodnie – wystarczy skorzystać z naszego kodu. Oto, co trzeba zrobić.

Audiobooki za darmo – Android.com.pl i BookBeat zapraszają do słuchania

Fot. Depositphotos Autor perhapzz

Jeżeli czytacie nas regularnie, to zapewne wiecie, że możecie słuchać audiobooków za darmo na platformie BookBeat. Wystarczy skorzystać ze specjalnego kodu, a zasady są bardzo proste. Można nawet powiedzieć, że banalnie proste. Otóż wystarczy wejść na platformę BookBeat z naszego linku i wpisać kod android, by otrzymać dostęp do audiobooków za darmo. Trzeba też być nowym użytkownikiem platformy, ale to raczej oczywiste. Kod upoważnia was do korzystania z platformy za darmo przez 21 dni, czyli wystarczająco długo, by móc się przekonać czy to rozwiązanie dla was. Jeżeli tak, to nic nie stoi na przeszkodzie, by dalej korzystać z BookBeat już na zasadach zwykłej subskrypcji. Takie mamy opcje do wyboru:

  • BookBeat Basic – 19,99 złotych miesięcznie (do 20 godzin słuchania)
  • BookBeat Premium – 29,99 złotych miesięcznie (do 100 godzin słuchania)
  • Konto rodzinne – można dodać do swojego konta maksymalnie 4 osoby, a za każdą dodatkowo 9,99 zł miesięcznie

Zdradzimy wam więcej – skoro już lubicie słuchać, Spotify Premium za darmo też jest w zasięgu ręki. Trzeba tylko wiedzieć, jak skorzystać ze specjalnych ofert i promocji.

Co w ogóle oferuje platforma BookBeat? Znajdziemy tam ponad 800 000 audiobooków (m.in. sagę Andrzeja Sapkowskiego – w sam raz, by nastroić się przed nową książką o Wiedźminie), ale także i e-booków (czyli coś dla lubiących czytniki). Zamiast więc sprawdzać, gdzie obejrzeć Szybkich i wściekłych lub nowości na Netflix, można posłuchać lub poczytać książki. Aplikację BookBeat można pobrać dla sprzętów z Androidem, jak i iOS. Jeżeli więc jeszcze nie przekonaliście się do audiobooków, to najwyższa pora sprawdzić, jak to z nimi faktycznie jest. I skoro można to zrobić za darmo, to warto chociaż spróbować.

Źródło: BookBeat

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.