LINKI AFILIACYJNE

Audiobooki dla dzieci za darmo – od klasyki do Harry’ego Pottera. Wpisujesz kod i słuchasz

3 minuty czytania
Komentarze

Audiobooki dla dzieci za darmo to wcale nie mrzonka, a fakt. Taka promocja pozwoli na słuchanie klasycznych bajek, ale i nowych powieści za darmo, a jedyne co trzeba zrobić, to wpisać odpowiedni kod na platformie BookBeat. Już wcześniej informowaliśmy was, że audiobooki za darmo są tam możliwe do odsłuchania, więc teraz pora przyjrzeć się dostępnym tam gatunkom. Sprawdźmy więc, jakich audiobooków dla dzieci można posłuchać za darmo i jak to zrobić?

Audiobooki dla dzieci za darmo – wpisujesz kod i słuchasz

fot. Depositphotos/Lord_Ghost

Co trzeba zrobić, by audiobooki dla dzieci za darmo stały się rzeczywistością? Wystarczy skorzystać z naszego kodu android oraz wejść na platformę BookBeat z dedykowanego linku, by przez kolejne 21 dni korzystać bez opłat. Oczywiście oferta dotyczy nowych użytkowników, ale jeżeli jeszcze nie słyszeliście o BookBeat lub nie zdążyliście się przekonać do audiobooków, to teraz macie okazję zrobić to za darmo. Oferta platformy jest na tyle rozbudowana, że znajdziemy tak także audiobooki dla dzieci. Na co możemy liczyć? Oczywiście na klasykę i w bibliotece platformy znajdziemy m.in. Małą Syrenkę, Jasia i Małgosię, Brzydkie kaczątko czy dla odrobinę starszych Szatana z siódmej klasy. Nie zabrakło też audiobooków dla najmłodszych, jak chociażby bajki Masza i Niedźwiedź czy Króliczek Piotruś. Starsi również mogą korzystać z biblioteki audiobooków za darmo z naszym kodem i przesłuchać np. Harry’ego Pottera w wykonaniu Piotra Fronczewskiego. Co ważne, część tych audiobooków dla dzieci jest także w języku angielskim, więc można w ten sposób rozszerzać horyzonty. W kategorii Dla dzieci na BookBeat znajdziemy aż 10 000 pozycji, więc będzie w czym wybierać!

Czym jest BookBeat i jak korzystać?

Fot. Depositphotos Autor perhapzz

Na BookBeat znajdziemy ponad 800 000 audiobooków (m.in. sagę Andrzeja Sapkowskiego – więc dobrze sprawdzić kolejność czytania Wiedźmina, zanim zaczniemy słuchać), ale także i e-booków (czyli coś dla lubiących czytniki). Zamiast więc sprawdzać, gdzie obejrzeć Szybkich i wściekłych lub nowości na Netflix, można posłuchać lub poczytać książki. Szczególnie, że na platformie praktycznie od razu lądują nowości z wielu gatunków, nie tylko dla najmłodszych.

Aplikację BookBeat można pobrać dla sprzętów z Androidem, jak i iOS, gdzie będziemy mogli słuchać audiobooków dla dzieci za darmo przez 3 tygodnie. Jeżeli później zdecydujecie się na to, by zostać dłużej z platformą, to tak prezentują się ceny dostępnych tam subskrypcji.

  • BookBeat Basic – 19,99 złotych miesięcznie (do 20 godzin słuchania)
  • BookBeat Premium – 29,99 złotych miesięcznie (do 100 godzin słuchania)
  • Konto rodzinne – można dodać do swojego konta maksymalnie 4 osoby, a za każdą dodatkowo 9,99 zł miesięcznie

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.