Bohater z Twojego ulubionego mema powraca – Futurama na pierwszym zwiastunie

2 minuty czytania
Komentarze

Futurama to kultowa animacja dla młodzieży i dorosłych, która dziś wielu osobom kojarzy się z dzieciństwem i czasem dorastania. Bez problemu możemy ją też zaliczyć do najlepszych seriali science-fiction, choć to oczywiście kwestia gustu. Okazuje się, że serial już wkrótce powróci i zaserwuje nam nową dawkę kosmicznego humoru, połączonego z kultową kreską. Kiedy możemy spodziewać się nowego sezonu serii?

Futurama powraca po dziesięciu latach przerwy

fot. Hulu

Zanim pojawił się Rick i Morty najpopularniejszym serialem animowanym „dla dorosłych”, który opierał się o science-fiction była Futurama. Sitcom, za którego produkcję odpowiedzialny jest twórca kultowych Simpsonów – Matt Groening zadebiutował na antenie stacji Fox jeszcze w 1999 roku. Seria momentalnie zyskała ogromną rzeszę fanów i przez najbliższe cztery lata regularnie dostarczała im nowe sezony przebojowej komedii.

Wówczas nastąpiła pierwsza przerwa w emisji serialu, jednak już w 2008 roku prawa do dystrybucji przejęło Comedy Central, które przez kolejne pięć lat wypuściło 68 epizodów Futuramy. Niestety produkcję zawieszono w 2013 roku i jedynie plotki sugerowały, że uwielbiana seria powróci w odświeżonym wydaniu. Na szczęście, w tym przypadku plotki okazały się być prawdziwe!

W sieci pojawił się właśnie premierowy zwiastun nowych odcinków Futuramy, które będą dostępne w serwisie streamingowym Hulu. Pierwszy epizod ósmego sezonu serialu ma zadebiutować dokładnie 24 lipca tego roku. Tymczasem łącznie nowa seria ma składać się z dwudziestu odcinków. Wspomniany przed chwilą trailer możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz też: Dragon Ball i Johnny Bravo – po 23 latach odkryto odcinek, którego nie widzieliście

Co jednak z widzami, którzy żyją w krajach, gdzie nie ma powszechnego dostępu do serwisu Hulu? Wszystko wskazuje na to, że w takich przypadkach Futurama pojawi się w bibliotece Disney+. Niemniej na oficjalne potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze trochę poczekać, ale jeżeli chcecie nadrobić starsze odcinki, to te znajdziecie na Disney+, a sama cena Disney+ jest na tyle zachęcająca, że warto wrócić do Futuramy.

Na sam koniec warto jeszcze podkreślić, że nadchodzące odcinki nie będą żadnym spin-offem głównej serii, a jej bezpośrednią kontynuacją. Oznacza to, że na ekranie ponownie zobaczymy takie kultowe postaci jak Philip Fry, Turanga Leela, Bender czy Profesor Hubert Farnsworth.

Źródło: YouTube, fot. Hulu

Motyw