Premiera The Elder Scrolls Online: Firesong na konsolach, a do tego nowa aktualizacja

2 minuty czytania
Komentarze

Dziś ma miejsce premiera The Elder Scrolls Online: Firesong, czyli nowego DLC dla fanów gry od Bethesda. DLC wyląduje na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz oczywiście PlayStation 5. Do tego przybywa także nowa aktualizacja, która przynosi sporo zmian w samej grze. Jeżeli więc jesteście fanami The Elder Scrolls, to dziś dla was naprawdę dobry dzień.

Premiera The Elder Scrolls Online: Firesong i nowa aktualizacja

The Elder Scrolls ma oddane grono wielbicieli i to nie tylko w naszym kraju. Dziś miłośnicy tytułu mogą sięgnąć po nowe DLC Firesong, które dla członków ESO Plus jest bezpłatne, a samo rozszerzenie można też kupić za walutę zdobywaną w grze. Dodajmy też, że The Elder Scrolls Online: Firesong pojawiło się już na komputery osobiste na początku listopada, więc teraz skorzystać będą mogli z niego konsolowcy.

W nowym DLC gracze odkryją dziewiczą Galen, najbardziej wysuniętą na zachód wyspę archipelagu Systres, zagłębią się w życie i kulturę druidów, a także staną do walki, broniąc Tamriel przed zagrożeniami, które czają się na wyspie. The Elder Scrolls Online: Firesong przyniesie także ostateczną konfrontację z lordem Ascendant i zakończy trwającą rok przygodę Dziedzictwa Bretonów. DLC  Firesong jest darmowe dla wszystkich członków ESO Plus. Osoby niebędące subskrybentami mogą zakupić dodatek w Crown Store w grze.

Informacja prasowa

Zobacz też: Dwa lata od premiery PlayStation 5 – warto było kupić konsolę?

Dodatkowo firma przygotowała kolejną aktualizację, która przybywa razem DLC Firesong, a ta już jest bezpłatna dla wszystkich graczy. Mowa tutaj o aktualizacji 36, która wprowadza do gry m.in. tekstową lokalizację w języku uproszczonym chińskim, szereg zmian w balansie, poprawek błędów i nowych funkcji. Do tego dojdzie także możliwość umieszczania niepowtarzalnych znaczników celów na wrogach, opcja dostępności „tekst-na-mowę” czy możliwość ukrywania chowańców klasy w miastach i miasteczkach oraz szereg ulepszeń systemu domostw.

Źródło: Bethesda informacja prasowa

Motyw