ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Władca Pierścieni od Amazona z nowym teaserem – czy to się uda?

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Wszyscy przyzwyczailiśmy się już do tego, że Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy wzbudza skrajne emocje. Wśród wielu fanów oryginalnej trylogii autorstwa Petera Jacksona wszelkie informacje dotyczące nowego serialu równają się z błyskawicznym zaczerwienieniem na twarzy. Tymczasem Amazon zdaje się nie przejmować wieloma opiniami i wypuszcza do sieci kolejny teaser nadchodzącej serii.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy na nowym teaserze

Władca Pierścieni od Amazona z nowym teaserem – czy to się uda?

Nie tak dawno informowaliśmy Was o tym, że twórcy serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zdradzili kilka szczegółów dotyczących produkcji. Największe zainteresowanie wśród widzów wzbudził zdecydowanie temat orków w żeńskiej odsłonie. Amazon opublikował również pierwsze zdjęcia z planu, które pokazały nam, że te równie ikoniczne co agresywne stworzenia będą prezentować się naprawdę świetnie w oku kamery.

Tymczasem dzisiaj w serwisie YouTube pojawił się nowy teaser zapowiadający premierę serialu. Przypomnijmy, że Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video już 2 września. Na zamieszczonym poniżej filmiku zobaczymy bohaterów, których zdążyliśmy już poznać między innymi ze wcześniejszych treści publikowanych przez Amazon.

Ciężko ukryć, że biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie obrazek Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy prezentuje się naprawdę niesamowicie. Niemniej w przypadku fanów oryginalnej trylogii stworzonej przez Petera Jacksona oraz przede wszystkim książek autorstwa J.R.R. Tolkiena serial wzbudza raczej negatywne uczucia. Mowa tu między innymi o dobrze obsady. Dodatkowo spore kontrowersje wywołuje także naruszanie spuścizny Jacksona oraz Tolkiena.

Pomimo wielu głosów sprzeciwu serial i tak już wkrótce zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video. Możemy się również spodziewać tego, że pobije on wiele rekordów popularności w całym serwisie. Emocje związane z premierą nowego Władcy Pierścieni są regularnie podgrzewane zarówno krótkimi teaserami, wypowiedziami twórców jak i kolejnymi zdjęciami wypływającymi z planu zdjęciowego. Dziś na Twitterze pojawiła się, chociażby fotografia przedstawiająca nam Gil-galada – jednego z bohaterów nadchodzącego serialu.

Źródło: Amazon

Sprawdź najnowsze wpisy