Cities Skylines za darmo

Wielki hit za darmo od Epic Games Store – zbuduj własne miasto z Cities: Skylines

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Od dziś za darmo można odbierać na Epic Games Store grę Cities: Skylines. To bardzo dobra okazja do tego, by sprawdzić osobiście jedną z ciekawszych i popularniejszych gier ostatnich lat. Wprawdzie mówimy tutaj o wersji podstawowej, czyli bez żadnych dodatków, ale i tak będzie można trochę w ten sposób zaoszczędzić.

Cities: Skylines za darmo od Epic Games Store

Jeżeli wychowaliście się na serii Sim City, to z pewnością spodoba Wam się nowa gra, którą Epic Games Store daje teraz za darmo. Tytuł można będzie przez najbliższy tydzień (do 17.03 do godziny 16.00) przypisać do swojego konta na platformie. W ten sposób produkcja będzie już w naszej bibliotece na zawsze, a przynajmniej do momentu, aż będziemy mieli aktywne konto. Warto to zrobić, bo Cities: Skylines potrafi naprawdę wciągnąć. Oczywiście pod warunkiem, że jest się fanem tego typu produkcji.

Cities: Skylines to nowoczesne spojrzenie na klasyczny symulator miasta. Innowacyjne elementy rozgrywki pozwolą Ci poczuć prawdziwe emocje i zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie i utrzymanie prawdziwej, tętniącej życiem metropolii, dzięki rozbudowie klasycznej mechaniki budowy miasta. Twórcy serii Cities in Motion przedstawiają symulator miasta z kompleksowym systemem transportu. Gracz może także wprowadzać modyfikacje, aby dostosować rozgrywkę do swojego stylu i zrównoważyć wielopoziomową, złożoną symulację. Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia, więc weź sprawy w swoje ręce i mierz jak najwyżej! Pierwsze kroki są łatwe, ale budowa prawdziwego, żyjącego miasta to nie lada wyzwanie. Zostań burmistrzem i zmierz się z niełatwym zadaniem zrównoważenia wydatków na kluczowe elementy metropolii — takie jak edukacja, wodociągi, elektryczność, policja, straż pożarna, ochrona zdrowia i wiele innych — a wszystko to w systemie rzeczywistej ekonomii. Mieszkańcy Twojego miasta reagują w autentyczny sposób na zróżnicowane scenariusze rozgrywki.

City: Skylines – opis z Epic Games Store

Zobacz też: Sony i Nintendo także wycofują się z Rosji.

W przyszłym tygodniu na Epic Games Store pojawi się kolejna produkcja, którą będzie można przypisać do swojego konta. Tym razem będzie to In Sound Mine.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy