Aktualizacja biblioteki Netflix na środek tygodnia – powrót „skały” i garść nowości

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Kolejna aktualizacja biblioteki Netflix za nami, czyli pora spojrzeć na nowości, które zawitały do serwisu. Fani The Rocka, a w zasadzie Dwayna Johnsona, powinni być zadowoleni, ponieważ na Netflix wraca dziś produkcja z aktorem w roli głównej. I można powiedzieć, że to największa z „premier” dzisiejszego dnia na platformie. Spójrzmy więc na to, co faktycznie dodano na Netflixa.

Aktualizacja biblioteki Netflix – wraca Jumanji i garść nowości na marzec 2022

Netflix

W przypadku aktualizacji biblioteki Netflix często bywa tak, że na platformę powracają filmy, które już kiedyś były na niej dostępne. To wynik tego, że Netflix nie do wszystkich produkcji ma jednakowe prawa licencyjne. Czasem jest więc tak, że jakiś tytuł na chwilę znika, by później powrócić lub też wylądować na innym VOD. Tak było w przypadku seriali Marvela, które z Netflix przeniosły się na Disney+. Jednak wracając do nowości na Netflix, które dziś pojawiły się na platformie, to właśnie ponownie zawitała tam nowa odsłona Jumanji. Mowa o „Jumanji: Przygoda w dżungli”, czyli tak naprawdę początku nowej serii opartej na filmie z 1995 roku. I choć Dwayne Johnson nie ma tej charyzmy, którą miał Robin Williams, to produkcja może spodobać się młodszym widzom. Trochę za dużo tutaj prostego humoru i brakuje odrobinę bardziej familijnego podejścia do historii, ale film ogląda się całkiem przyjemnie. Poniżej możecie zobaczyć listę nowości, która trafiła dziś na Netflix.

  • Jumanji: Przygoda w dżungli (2017) [+ audio, + napisy]
  • Cienie pod powiekami (2022) [+ audio, + napisy]
  • Influencerzy z Byron Bay (2022) [8 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Pamiętnik Andy’ego Warhola (2022) [6 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Porady różowej brygady: Niemcy (2022) [5 odcinków] [+ napisy]
  • For Life (2020) [10 odcinków] [+ napisy]
  • L.A.’s Finest (2019) [13 odcinków] [+ napisy]

Zobacz też: Co ciekawego trafiło na Netflix wczoraj?

Z powyższej listy warto też zwrócić uwagę na „Cienie pod powiekami”, czyli film produkcji duńskiej. To dramat wojenny, który opowiada o tragicznych wydarzeniach podczas II Wojny Światowej, gdzie omyłkowo zbombardowano budynek szkoły. To oczywiście zupełnie inny rodzaj kina, niż wspomniane wyżej Jumanji, więc lepiej tego typu produkcji nie oglądać z najmłodszymi. Na Netflix dodano także serial dokumentalny opowiadający o życiu Andy’ego Warhola czy odcinki serialu kryminalnego „L.A.’s Finest”. Innymi słowy, nowości nie jest dziś za dużo, ale coś da się jednak z nich wybrać.

Źródło: Uplfix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy