Płatne współdzielenie kont na Netflix

Wtorkowa aktualizacja biblioteki Netflix – dodano film tak seksowny, że nie oglądaj go z rodzicami

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Wtorkowa aktualizacja biblioteki Netflix przynosi kilka nowości. Oprócz pojedynczych odcinków wyczekiwanych seriali, biblioteka Netflixa powiększa się także o kilka pozycji filmowych, a w tym także polskiego filmu o Kalinie Jędrusik. Wprawdzie młodsi użytkownicy Netflixa mogą nie wiedzieć, kim była Jędrusik, ale zapewne i tak słyszeli gdzieś jej jeden z największych przebojów. Spójrzmy więc, co ciekawego trafia dziś na Netflix.

Wtorkowa aktualizacja biblioteki Netflix – Bo we mnie jest seks i inne nowości na marzec 2022

Bo we mnie jest seks netflix
Fot. Filmweb

Wśród dzisiejszych nowości w bibliotece Netflixa na największe wyróżnienie zasługuje film „Bo we mnie jest seks”. To polska produkcja, która swoją premierę miała w zeszłym roku, a opowiada o historii Kaliny Jędrusik. Aktorka i piosenkarka była nawet porównywana do Marilyn Monroe, a historia jej życia jest naprawdę ciekawa. „Bo we mnie jest seks” opowiada po części prawdziwą historię, ale w filmie nie zobaczymy wszystkiego. Dodatkowo trzeba liczyć się także z pewnymi przekłamaniami, które powstały, by fabuła lepiej pasowała do filmowej historii. Nie zmienia to jednak tego, że produkcji warto dać szasnę, a później można dokształcić się czytając biografię artystki. Poniżej możecie zobaczyć listę tytułów, które trafiły dziś na Netflix.

  • Bo we mnie jest seks (2021) [+ audio, + napisy]
  • Taylor Tomlinson: Look at You (2022) [+ napisy]
  • Zostanie tylko 1 [8 odcinków] [+ napisy]
  • Frytka i Kartofelcia (2019) [6 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Outlander (2014) [S06E01] [wczorajsza premiera] [+ audio, + napisy]
  • Snowpiercer (2020) [S03E07] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: HBO Max już działa w Polsce – jak się zalogować i co trzeba wiedzieć o usłudze?

Widać więc, że nie dodano zbyt dużo nowości. Oczywiście wśród nowych produkcji nie mogło zabraknąć też kilku nowych odcinków ulubionych seriali. W tym przypadku powinni być zadowoleni fani serialu „Snowpiercer”. Na Netflix pojawił się bowiem siódmy odcinek trzeciego już sezonu popularnej produkcji. Do tego także nowy odcinek „Outlandera”, więc będzie co oglądać. W piątek za to szykuje się kolejna duża premiera na Netflix, bo wtedy pojawi się film „Projekt Adam”, gdzie główną rolę gra Ryan Reynolds.

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy