Platforma streamingowa DAZN, która oferuje sportowe transmisje i programy, jest już dostępna w ponad 200 krajach na całym świecie, w tym Polsce. Obecnie w naszym kraju dostępne są tylko relacje z walk bokserskich. 

DAZN w Polsce – jaka cena?

 

Od początku grudnia z platformy DAZN mogą już korzystać odbiorcy z Polski. Dotychczas była dostępna dla fanów sportu z Austrii, Brazylii, Kanady, Niemiec, Włoch, Japonii, Hiszpanii, Szwajcarii i Stanów Zjednoczonych. W tych krajach dostępne są transmisje m.in. czołowych lig piłkarskich, zawodowych rozgrywek w USA, a przede wszystkim z walk bokserskich. Na początku marca zapowiedziano, że usługa od 2 maja ruszy na całym świecie. Plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Udało się je zrealizować dopiero teraz. 

Dostęp do usługi możliwy jest po rejestracji na Dazn.com i opłaceniu miesięcznej subskrypcji za pośrednictwem większości urządzeń podłączonych do internetu, w tym na smartfonach, tabletach, laptopach, komputerach PC, i telewizorach smart i konsolach do gier. 

Czytaj też: Ile zaoszczędziłem na grach w 2020 roku dzięki subskrypcji PlayStation Plus?

Miesięczny abonament dla klientów z Polski wynosi 7,99 zł. Co otrzymujemy za tę kwotę? W grudniu kibice będą mogli obejrzeć pięć walk oraz dostęp do archiwum klasycznych pojedynków, materiałów o sportowcach i pokaźnej biblioteki programów oryginalnych „40 Days”, „Saturday Fight Live” i „One Night”. Co będzie można zobaczyć w grudniu?

4 grudnia Anglik Joe Saunders zmierzy się ze swoim rodakiem Martinem Murrayem w walce o pas WBO w kategorii superśredniej.

12 grudnia Anthony Joshua będzie bronił posiadanych pasów w walce z pretendentem z Bułgarii, Kubratem Pulewem.

18 grudnia Giennadij „GGG” Gołowkin w walce z Kamilem Szeremetą po raz 21. spróbuje obronić tytuł w wadze średniej. 

19 grudnia Canelo Alvarez zmierzy się z niepokonanym Callumem Smithem w wadze superśredniej. 

Inne sporty mają się pojawić w międzynarodowej ofercie DAZN w przyszłym roku.

Źródło: Informacja prasowa

Czytaj też: Czekasz na kolejny „Dom z papieru”? Netflix przygotuje nową wersję tego serialu

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik