„The Umbrella Academy”, jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa, doczeka się trzeciego sezonu.

Kiedy pojawi się trzeci sezon „The Umbrella Academy”?

Netflix oficjalnie zamówił trzeci sezon. Wiadomość pojawiła się trzy miesiące po pojawieniu się drugiej serii, która stała się najczęściej oglądanym tytułem w ciągu pierwszego tygodnia od premiery we wszystkich serwisach streamingowych. Trzeci sezon będzie składał się z 10 godzinnych odcinków. Realizacja zdjęć ma ruszyć w lutym 2021 roku w Toronto w Kanadzie. Prace na planie mają potrwać do sierpnia, co oznacza, że raczej serial nie trafi do biblioteki serwisu w przyszłym roku. 

W obsadzie ponownie znajdą się: Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya i Colm Feore. Steve Blackman ponownie będzie showrunnerem i producentem wykonawczym. 

Czytaj też: Jeżeli „Prison Break” powróci, to już bez Wentwortha Millera

„The Umbrella Academy” to adaptacja serii komiksów o tym samym tytule, który stworzył i napisał Gerard Way i zilustrował Gabriel Bá. W drugim sezonie rodzeństwo głównych bohaterów zostało rozrzucone w czasie na przestrzeni trzech lat od 1960 roku, wokół Dallas w stanie Teksas. Po utknięciu w przeszłości niektórzy z nich — przekonani, że są jedynymi ocalałymi — zaczynają budować nowe życie. Pięć ląduje jako ostatni, w samym środku katastrofy atomowej, która (uwaga, spojler!) jest skutkiem zakłócenia linii czasu przez grupę. Teraz Akademia musi się jakimś sposobem znowu zebrać, odkryć, co wywołało katastrofę, zapobiec jej, a później powrócić do teraźniejszości, żeby nie dopuścić do drugiej apokalipsy — unikając przy tym zamachów ze strony trójki bezlitosnych zabójców ze Szwecji. 

Czytaj też: Netflix testuje opcję Direct, czyli stałą ramówkę jak w telewizji

Serial jest bardzo wysoko oceniany zarówno przez krytyków, jak i widzów. Zwłaszcza drugi sezon zebrał bardzo pochlebne recenzje. W serwisie Rotten Tomatoes druga seria miała 90 proc. pozytywnych ocen krytyków i 89 proc. wśród użytkowników

Źródło: Variety.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Pązik