Na facebookowym profilu stacji TVN Turbo pojawiły się niewybredne komentarze moderatora FanPage’a, m.in. o śmieciowych widzach. Stacja odniosła się już do całej sprawy i przeprosiła za zachowanie swojego pracownika.

Komentarze o „śmieciowych widzach” i nie tylko. Ktoś z TVN Turbo wykazał się fantazją

źródło: wirtualnemedia.pl / FB

Obserwatorzy facebookowego profilu TVN Turbo często komentują treści, które zamieszcza jego administracja. Niejednokrotnie wyrażają swoje niezadowolenie i krytykują znany kanał telewizyjny. W ciągu ostatnich dni moderator FanPage’a wdawał się jednak w dyskusje z komentującymi. Sposób, w jaki to robił, wzbudził duże emocje wśród internautów.

Śmieciowa telewizja pozdrawia śmieciowego widza – taka odpowiedź z oficjalnego profilu TVN Turbo padła w stosunku do jednego z internautów. Nie brakowało także innych wypowiedzi (np. turlaj się), które przypominały bardziej kłótnię w szkole podstawowej, niż dyskusję nad ofertą programową kanału. Pozostali obserwatorzy facebookowego profilu TVN Turbo podzielili się opiniami na temat zaistniałej sprawy. Niektórzy w zachowaniu moderatora nie widzą problemu i zwracają uwagę, że odpowiadał on na zaczepki. Inni uważają, że takie zachowanie nie przystoi osobie odpowiedzialnej za komunikację na dużym profilu w mediach społecznościowych.

Czytaj także: Motyw Black Lives Matter dla PS 4 – Sony przyłącza się do akcji

Samo TVN Turbo uznało wypowiedzi moderatora swojego profilu na Facebooku za niedopuszczalne. Stacja zaznaczyła, że nie akceptuje takiego stylu komunikacji i przeprosiła za to, co się stało. Dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości – zapewnia TVN Turbo.

źródło: wirtualnemedia.pl, facebook.com/tvnturbo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.