ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
spotify hymn league of legends

Spotify prezentuje hymn League of Legends i zapowiada kolejne materiały związane z grą

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Rozrywka

Spotify zaprezentowało użytkownikom platformy oficjalny hymn Mistrzostw Świata w League of Legends. Utwór będzie towarzyszył graczom przez całe rozgrywki. Popularna platforma streamingowa z muzyką zapowiedziała również publikację kolejnych materiałów związanych z grą.

Spotify prezentuje hymn Mistrzostw Świata w Legaue of Legends, a to nie wszystko

źródło: open.spotify.com

W sierpniu informowaliśmy o tym, że Spotify zostało oficjalnym partnerem gry League of Legends. Popularny serwis streamingowy oraz Riot Games, wydawca odpowiedzialny za sukces League of Legends, ogłosili wieloletnie partnerstwo. Teraz przyszedł czas na konkrety odnośnie wyników współpracy.

Hymn Mistrzostw Świata w League of Legends, czyli utwór Take Over, jest już dostępny na Spotify. Powstała także specjalna zakładka League of Legends Esports. Pozwala ona na łatwiejsze odnalezienie najpopularniejszych wśród społeczności graczy piosenek, podcastów i playlist. Na Spotify regularnie aktualizowana będzie oficjalna playlista gry, a to nie wszystko, bo serwis streamingowy zapowiedział dwie nowości:

  • Teaser specjalnego podcastowego odcinka The Making of Take Over: 2020 Worlds Anthem, który pozwoli fanom gry zajrzeć za kulisy powstania hymnu imprezy, poznać wyzwania, jakie mu towarzyszyły i posłuchać wypowiedzi graczy;
  • Ekskluzywne materiały z wypowiedziami twórców hymnu Mistrzostw Świata.

Czytaj także: Nowa funkcja w Spotify, czyli „Moje zawsze ulubione” – pokaż innym, czego słuchasz

Spotify i Riot Games twierdzą, że dzięki ich współpracy odkrywanie treści związanych z grą League of Legends stało się prostsze.

źródło: Spotify

Sprawdź najnowsze wpisy