Spotify to najpopularniejszy muzyczny serwis streamingowy na świecie. Korzystają z niego miliony użytkowników, dlatego firma ma doskonałą motywację do nieustannego usprawniania swojego produktu. Dziś w aplikacji pojawiła się nowa funkcja, która może przypaść niektórym do gustu. Nazywa się „Moje zawsze ulubione” i tak, zdajemy sobie sprawę, że brzmi to co najmniej dziwnie, jak nieudolne tłumaczenie.

„Moje zawsze ulubione”, czyli nowa i całkiem ciekawa funkcja w Spotify

Spotify moje zawsze ulubione

Spotify poinformowało, że wprowadza nowość dla wszystkich użytkowników platformy. Mowa zatem o osobach opłacających abonament, jak i ludziach korzystających z darmowego planu. „Moje zawsze ulubione” pozwala chętnym stworzyć playlistę składającą się z maksymalnie pięciu utworów muzycznych lub podcastów, którą można następnie udostępnić w social mediach.

Zobacz także: Spotify jest wściekłe na Apple – i trudno się firmie dziwić

Nowość jest widoczna w aplikacjach na Androida i iOS, choć u niektórych użytkowników pojawiła się już także w kliencie desktopowym. Aby stworzyć swoją playlistę z ulubionych pozycji, wystarczy uruchomić Spotify i odszukać odpowiednią sekcję na stronie głównej. Jeśli jednak jej nie widać, to można sobie odpuścić poszukiwania i w polu wyszukiwania w aplikacji wpisać spotify:forever-favorites. Komendę trzeba następnie zatwierdzić, a po wykonaniu tej czynności powinien się wyświetlić ekran, jak na zrzucie powyżej. Co sądzicie o opisanej nowości? Koniecznie dajcie znać w sekcji komentarzy poniżej!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.