ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Patryk Vega VOD

Patryk Vega zapowiada własną platformę VOD i kolejne filmy

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Reżyser Patryk Vega zakłada serwis VOD oraz planuje film o pandemii, który ma być jego jednym z ostatnich nakręconych w Polsce. 

Serwis VOD od Patryka Vegi to na razie wielka tajemnica

O swoich pomysłach reżyser powiedział w rozmowie z portalem Filmweb.pl. Na temat planowanej platformy VOD Patryk Vega nie chciał jednak mówić zbyt wiele. „Uważam, że mam epokowe rozwiązanie, które opatentuję w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Jestem przeświadczony, że najwięksi gracze będą chcieli to ode mnie kupić” – zapowiedział. Jak podkreślił, obawia się kradzieży patentu, dlatego nad rozwiązaniem pracuje mała grupa fachowców. 

Czytaj też: Premiery kinowe wrzesień 2020. Kilka propozycji na filmowy koniec lata

Ze słów reżysera trudno ocenić, czy planuje on serwis, w którym znajdą się głównie jego filmy i seriale, czy też chodzi o sposób dystrybucji treści, z którego mogliby korzystać również inni twórcy. 

Twórca „Pitbulla” i „Botoksu” powoli kończy z kręceniem filmów w Polsce

Patryk Vega powiedział też, że w przyszłym roku nakręci ostatni film na rynek polski, ponieważ interesuje go „wyjście na świat”. Wcześniej chce wprowadzić do kin film rozgrywający się w trakcie pandemii koronawirusa. Jego premiera planowana jest na luty 2021 roku. Vega wypuścił też kilka miesięcy temu teaser filmu „Small World”, który ma opowiadać o handlu dziećmi. Na razie brak jednak informacji o dacie premiery. 

Czytaj też: Polsat jesienią pokaże seriale „Bad Boy”, „Mayday” i „Bez skrupułów”

Już w najbliższy piątek do kin trafi nowy film Patryka Vegi pt. „Pętla”. Produkcja opowiada o siatce klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP. W ich działalność mieszają się ukraińskie i rosyjskie służby specjalne, które weszły w posiadanie nagrań z wizyt polityków, celebrytów i duchownych. W rolach głównych m.in. Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. 

Jesienią telewizja Polsat pokaże serialową wersję filmu „Bad Boy”, który na ekranach kin był wyświetlany na początku roku. Wersja telewizyjna ma być dłuższa i pojawią się w niej nowe wątki i postaci. „Bad Boy” opowiada o patologiach w klubach piłkarskich – powiązaniach z mafią i gangsterami, ustawianiu wyników spotkań, groźbach, zastraszaniu i agresji na stadionach. W rolach głównych Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Zawadzka. 

Sprawdź najnowsze wpisy