ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
seriale TVN za darmo

Seriale TVN za darmo? Nie do końca, ale to i tak ciekawa promocja

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Rozrywka

Serwis Player.pl raz w tygodniu będzie udostępniał za darmo pierwsze odcinki popularnych seriali TVN. Internauci będą mogli poznać początek historii takich produkcji jak „Chyłka – Zaginięcie” czy „Pod powierzchnią”. 

Seriale TVN za darmo w sieci. Na początek „Chyłka – Zaginięcie”

Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka: Zaginięcie” (fot. materiały prasowe)

Produkcje będą udostępniane bezpłatnie w każdy czwartek. Pierwsze odcinki wybranych seriali będzie można za darmo obejrzeć na profilach Playera i TVN na Facebooku oraz na kanale tvn.pl na YouTubie. Serialowy cykl ruszy 13 sierpnia. Tego dnia internauci będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu „Chyłka – Zaginięcie”. Jego główną bohaterką jest prawniczka Joanna Chyłka. Wraz z aplikantem Kordianem Oryńskim podejmuje się obrony małżeństwa, które jest podejrzane o porwanie własnego dziecka. W rolach głównych Magdalena Cielecka, Filip Pławiak i Katarzyna Warnke. Początek emisji o godz. 10. 

„Odwróceni. Ojcowie i córki” – serial dostępny online

„Odwróceni. Ojcowie i córki” (fot. materiały prasowe)

W kolejnych tygodniach Player udostępni pierwsze odcinki następujących seriali:

„Kod genetyczny” (fot. materiały prasowe)

20 sierpnia – „Kod genetyczny”

Serial obyczajowy z wątkiem kryminalnym. Tajemniczy wypadek stawia przeciwko sobie ojca i syna. Obaj muszą wybierać między lojalnością wobec rodziny, namiętnością a prawdą. W rolach głównych: Karolina Gruszka, Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski. 

„Odwórceni. Ojcowie i córki”

27 sierpnia – „Odwróceni. Ojcowie i córki”

Kontynuacja hitu TVN sprzed lat. Twórcy wracają do bohaterów opowieści o polskiej mafii. „Blacha” nie jest już gangsterem, tylko celebrytą, a policjant Sikora przeszedł na emeryturę. Ich córki są już dorosłe i będą musiały się zmierzyć z nierozwiązanymi sprawami ojców z przeszłości. W rolach głównych: Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski i Eliza Rycembel. 

„Motyw’ (fot. materiały prasowe)

3 września – „Motyw”

Policjant Paweł Szulc prowadzi dochodzenie w sprawie strzałów w gdańskiej restauracji. Śledczy odkrywa, że cała trójka osób zamieszanych w sprawę to znajomi z czasów liceum. Aby rozwiązać zagadkę, będzie musiał odkryć, co stało się przed laty. W rolach głównych: Michał Czernecki, Agnieszka Grochowska i Małgorzata Kożuchowska. 

„Pod powierzchnią” (fot. materiały prasowe)

10 września – „Pod powierzchnią”

Bartek i Marta są małżeństwem, które przez traumatyczne zdarzenie musi zmierzyć się z poważnym kryzysem. Maciek próbuje naprawić swoje relacje z nastoletnią córką Olą. Losy czwórki bohaterów splatają się, a finałem ich burzliwych relacji będzie zbrodnia. W rolach głównych: Bartłomiej Topa, Magdalena Boczarska i Łukasz Simlat. 

Czytaj też: Znamy polskiego kandydata do Oscara 2021. Tym razem to nie Komasa

Sprawdź najnowsze wpisy