allegro smart week smartfony

Allegro Smart Week — ciekawe promocje na smartfony do 1000 zł

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Promocje

W ramach trwającego Allegro Smart Week na popularnej platformie sprzedażowej można kupić taniej różne produkty, w tym smartfony. Wybraliśmy dla was kilka ciekawych promocji, dzięki którym zaoszczędzicie trochę pieniędzy. Zobaczcie nasze propozycje.

Promocje na smartfony w ramach Allegro Smart Week

allegro smart week smartfony

Promocji na smartfony w ramach trwającego na Allegro wydarzenia jest naprawdę wiele. Niestety, duża część z nich to tylko pozorne okazje. Łatwo można dostrzec, że sprzedawcy podwyższyli cenę tuż przed Smart Week, by móc następnie pozorować obniżkę. Wśród ofert nie brakuje również urządzeń, do których nie jest wystawiana faktura lub które są tzw. leżakami magazynowymi. Mimo to znaleźliśmy kilka propozycji, którymi zdecydowanie warto się zainteresować.

W przypadku zakupu realme 7 oszczędzamy 100 zł w porównaniu do standardowej ceny w sklepach. Jeśli kupimy Motorolę Moto G30, oszczędzimy ponad 150 zł. Zakup OPPO A54 5G wiąże się z oszczędnością ok. 200 zł. Kupując POCO X3 Pro teoretycznie zaoszczędzimy najmniej (kilkadziesiąt złotych). To jednak bardzo wydajny i świetnie wyceniony smartfon, którym warto się zainteresować nawet bez promocji, więc znalazł się on w naszym zestawieniu.

Czytaj także: Apple i Tesla mają nagły problem z produkcją – cios nadszedł z Chin

Jeśli nie jesteście pewni, który smartfon wybrać, na naszym portalu możecie przeczytać recenzje realme 7, Motoroli Moto G30 oraz POCO X3 Pro.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy