Nowoczesny telewizor Samsung wyświetlający dynamiczne, abstrakcyjne obrazy w kolorach niebieskim i fioletowym, ustawiony na stojaku w środowisku o niebieskim oświetleniu.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

65-calowy Samsung QLED za jedyne 166 zł miesięcznie. Taniej już się chyba nie da

3 minuty czytania
Komentarze

Samsung QLED z 65-calowym ekranem może być doskonałym wyborem dla osób, które szukają większego telewizora. Jednak nie zawsze mamy odpowiednie środki, by taki zakup od razu sfinansować. I tutaj pomocne okazują się raty, ponieważ rozkładając płatność na kilka miesięcy, zakupu nie odczujemy tak bardzo. Szczególnie że pierwszą płatność będziemy mieli dopiero po kilku miesiącach.

Samsung QLED od 166 zł w ratach 0%

Telewizor Samsung QLED wyświetlający abstrakcyjne, kolorowe obrazy, dostępny w różnych rozmiarach, na stronie internetowego sklepu Komputronik.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Zastanawiając się nad tym, jaki 65-calowy telewizor kupić, warto spojrzeć na Samsung QLED nie tylko z powodu jego specyfikacji. Opisywany tutaj model można bowiem kupić na raty i to w kilku wariantach. Jednym z ciekawszych jest wersja 30 x 0%, czyli płatność rozłożona jest na 30 rat, a w tym przypadku daje to nam około 166 złotych miesięcznie. Można powiedzieć, że to równowartość jednego wyjścia na dobry obiad z drugą połówką. Oczywiście, jeżeli ktoś chciałby spłacić sprzęt szybciej, może skorzystać z innych opcji.

Możemy wybrać formę 10 x 0%, czyli miesięcznie będziemy płacili wtedy 499 złotych. Trochę więcej, niż w opisanej powyżej opcji, ale dalej nie jest to coś, co bardzo mocno mogłoby obciążyć rodzinny budżet. Można także skorzystać z opcji 10 x RRSO 0% z odroczeniem o 4 miesiące, czyli na początku w ogóle za telewizor nie płacimy, a już możemy z niego korzystać. Dopiero od 4. miesiąca przyjdzie nam uiścić pierwszą z dziesięciu rat, co może być dobrym wyborem dla osób, które teraz nie mają odpowiednich środków na zakup sprzętu. Nie warto odkładać decyzji na później, ponieważ każda z opisanych tutaj wersji płatności ratalnych dostępna jest do 5 maja 2024 roku.

Co oferuje 65-calowy Samsung QLED?

Telewizor Samsung QLED 4K Q80C widoczny od frontu na białym tle
Fot. Samsung / materiały producenta

Samsung QE65Q80CATXXH to sprzęt, który powinien sprawdzić się w niemal każdym domu. Duża, 65-calowa matryca QLED ma zapewnić znacznie lepsze kolory od klasycznego LED-a, a dodatkowo mamy tutaj odświeżanie do 120 Hz. Oczywiście rozdzielczość 4K UHD (3840 x 2160 pikseli) to już niemal standard w nowoczesnych telewizorach, więc i tutaj oglądanie filmów czy nawet telewizji będzie czystą przyjemnością.

Na pokładzie znajdziemy także system Smart TV od Samsunga, więc spokojnie będziemy mogli oglądać nowości na Netflix, SkyShowtime czy Disney+. Nie zabrakło także sensownych głośników (40 W), wsparcia dla Dolby Atmos czy możliwości korzystania z Wi-Fi. Jest także dekoder naziemnej telewizji cyfrowej pozwalający na oglądanie już w nowym formacie. W tej cenie to jeden z lepszych wyborów.

Specyfikacja techniczna

Telewizor Samsung QLED z płaskim ekranem wyświetlający abstrakcyjne wzory w odcieniach niebieskiego i fioletu.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu
EkranQLED, 65 cali
Rozdzielczość3840 x 2160 pikseli, 4K UHD
Odświeżanie120 Hz
System Smart TVTizen
Głośniki40 W, 2.2
Złącza4 x HDMI, 2 x USB, LAN, Common Interface, wyjście audio cyfrowe
Wymiary1446,5 x 891,3 x 285,7 mm
Waga22,1 kg z podstawą; 22,1 kg bez podstawy
Tabela prezentująca specyfikację telewizora Samsung QE65Q80CATXXH.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Samsung / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw