Chcielibyście mieć program Allegro Smart! za darmo na cały miesiąc? Właśnie taką propozycję ma Allegro dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z tej usługi. Można bezpłatnie przetestować usługę i zobaczyć, czy nam odpowiada.

Allegro Smart! na miesiąc za darmo – oto szczegóły

allegro smart za darmo na miesiąc

Z promocji może skorzystać każdy, kto posiada zwykłe konto na Allegro oraz dotychczas nie korzystał z programu Allegro Smart!. Aktywacji można dokonać na stronie usługi lub podczas zakupów – informuje Allegro w komunikacie na swojej stronie internetowej.

Jakie są benefity korzystania z Allegro Smart!? Uczestnicy programu (którzy wykupili abonament lub aktywowali bezpłatnie usługę w ramach promocji) nie ponoszą kosztów dostaw swoich zakupów. Wystarczy, że kwota do zapłaty za zakupy od jednego sprzedawcy wyniesie min. 40 zł (jeśli chcemy otrzymać przesyłkę do punktu odbioru) lub min. 100 zł (jeśli chcemy otrzymać przesyłkę kurierem). Im więcej zamawiamy, tym więcej oszczędzamy. Korzyści z korzystania z Allegro Smart! jest jednak więcej. Są, chociażby Smart! Okazje, czyli specjalne oferty na Allegro, dostępne tylko dla uczestników programu. Posiadacze Allegro Smart! mogą też liczyć na to, że ich wnioski związane z Programem Ochrony Kupujących będą rozpatrywane priorytetowo.

Czytaj także: Allegro Smart! – wady oraz zalety. Kiedy to się opłaca?

Poza promocją miesięczny koszt Allegro Smart! to 8,99 zł. Można też wykupić pakiet na cały rok, wtedy cena to 49 zł.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.