Biały projektor z czarnym panelem przednim na jasnym tle z okręgami przypominającymi fale.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Alternatywa dla TV od Xiaomi. Daje nawet 120 cali

2 minuty czytania
Komentarze

Xiaomi ma w swojej ofercie bardzo ciekawy mini projektor. Mowa o Wanbo Mini Projector, który jest nie tylko bardzo kompaktowym sprzętem, ale i oferującym całkiem dużo. Szczególnie biorąc pod uwagę jego cenę. Plusem jest też to, że wyróżnia się na tle konkurencji swoim nieszablonowym wyglądem.

Alternatywa dla TV. Xiaomi Wanbo Mini Projector

Wanbo (Xiaomi) Mini Projector wyświetlany na stronie Komputronik, z technologią LED oraz rozdzielczością 800x480 pikseli.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Projektory do domu nie muszą zajmować dużo miejsca. Tym samym mogą stanowić całkiem sensowną alternatywę dla TV i dla niektórych mogą być nawet zastępstwem dla 65-calowego telewizora. Biorąc pod uwagę to, że opisywany tutaj projektor oferuje możliwość wyświetlania obrazu nawet w 120 calach, to może być dobry pomysł.

Wanbo Mini Projector ma naprawdę kompaktowe rozmiary (165 × 123 × 87 mm, waga 0,6 kg), więc możemy go zabierać ze sobą też na wakacyjne wyjazdy. Pomimo niewielkich wymiarów, sprzęt ma mimo wszystko całkiem dużo do zaoferowania. Wykorzystano tutaj technologię LED, a sprzęt wyświetla obraz w rozdzielczości 800 × 480 pikseli, ale obsługuje też format 1920 × 1080 pikseli.

Sprzęt na każdą okazję

Mały projektor i pilot na białym tle.
Fot. Wanbo / materiały prasowe

Projektor Wanbo Mini charakteryzuje się jasnością 200 ANSI lumenów, więc przyda się tutaj dość dobre zaciemnienie pokoju, ale nie jest też najgorzej. Szczególnie że sprzęt może wyświetlać obraz o przekątnej nawet 120 cali. Do projektora możemy podłączyć się wykorzystując złącze HDMI, ale i skorzystać z Wi-Fi lub Bluetooth. Nie zabrakło również złącza AV oraz na słuchawki i USB. Na pokładzie znajdziemy także głośniki (2 × 3 W), których moc powinna spokojnie wystarczyć do typowo domowych zastosować.

Specyfikacja techniczna

Ręka uruchamiająca kompaktowy projektor na białym stole.
Fot. Wanbo / materiały prasowe
TechnologiaLED
Rozdzielczość840 × 480 pikseli, maksymalna obsługiwana rozdzielczość 1920 × 1080 pikseli
ANSI lumen200
Głośniki2 × 3 W
Złącza1 x A/V in, 1 x audio out (Mini Jack), 1 x HDMI, 1 x USB (A)
Wymiary165 × 123 × 87 mm
Waga0,6 kg
Specyfikacja projektora.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Wanbo / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw