LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Smartfony Samsung Galaxy S24, Xiaomi, realme i inne taniej nawet o kilkaset złotych. Wystarczy wpisać tajny kod

3 minuty czytania
Komentarze

Przeglądając oferty na smartfony, dobrze polować na promocje. Teraz wykorzystując specjalny kod ANDROIDGSM możecie kupić taniej urządzenia z serii Samsung Galaxy S24, ale i Xiaomi 14 czy Motorola Edge. Wybór urządzeń jest naprawdę gigantyczny, a dodatkowa obniżka ceny zawsze cieszy. Nie warto odkładać zakupów na później, ponieważ promocja z naszym kodem jest ograniczona czasowo.

Smartfony Samsung, Xiaomi i wiele więcej taniej z kodem

5% taniej na wybrane smartfony z kodem: ANDROIDGSM. Promocja obowiązuje na marki Samsung, Motorola, Xiaomi, TECNO, OPPO, realme.
Fot. Komputronik / materiały prasowe

Tylko do północy 31.05 tego roku można skorzystać z promocji na telefony marek Samsung, Xiaomi, Motorola, realme, TECNO oraz OPPO. Wybrane modele można kupić taniej o 5% wpisując przy zamówieniu nasz kod ANDROIDGSM. Tym samym można oszczędzić nawet kilkaset złotych, jeżeli wybierzemy smartfon z wyższej półki cenowej. Oczywiście na liście urządzeń biorących udział w promocji znajdziemy też tańsze modele (jak np. Samsung Galaxy M43 5G), gdzie obowiązuje zniżka zakupowa. Promocja nie łączy się z innymi dostępnymi na stronie sklepu Komputronik oraz nie obejmuje produktów outletowych. Jakie są więc przykładowe rabaty i ile możemy na nich zaoszczędzić?

Oszczędzasz kilkaset złotych na zakupie smartfona

Fot. Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Wybierając smartfon Samsung Galaxy S24 Ultra w najwyższej dostępnej wersji, czyli z 12 GB RAM oraz 1 TB na dane, korzystając z naszego kodu ANDROIDGSM w kieszeni zostaje nam ponad 360 złotych. To już całkiem dużo, a zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na etui czy na cokolwiek sobie zażyczymy. I oczywiście tym samym stajemy się posiadaczami jednego z najlepszych smartfonów w portfolio producenta. Dobrze podsumował możliwości tego sprzętu w recenzji Samsung Galaxy S24 Ultra nasz dziennikarz Krzysztof Wilamowski.

Testowane urządzenie to kwintesencja flagowców z Androidem. S24 Ultra oferuje wszystko, co najlepsze. Do tego cechuje się unikalnymi rozwiązaniami. Wśród nich znalazły się rysik S Pen i Galaxy AI, czyli przydatny zestaw funkcji, wykorzystujących sztuczną inteligencję.

Krzysztof Wilamowski, Android.com.pl
Czarny i biały smartfon leżące obok siebie z widocznymi dużymi modułami aparatu z logo Leica.
Fot. Jolanta Szczepaniak / Android.com.pl

Oszczędzimy też prawie 340 złotych, jeżeli zdecydujemy się na wybór flagowca Xiaomi 14 Ultra 16/512 GB. Mamy tutaj duży wyświetlacz AMOLED z odświeżaniem do 120 Hz i oczywiście już system Android 14 na pokładzie. Wybierając Samsunga Galaxy S23 8/128 GB zapłacimy 180 złotych mniej wpisując kod ANDROIDGSM, a w kieszeni zostanie nam 150 złotych, jeśli zdecydujemy się na zakup smartfona Motorola Edge 50 Pro 12/512 GB. Warto przejrzeć całą listę sprzętów biorących udział w promocji, ponieważ jak widać, oszczędności mogą być spore i sięgać kilkuset złotych.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Komputronik / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw