Orange rozdaje pakiety danych. Aż 5 GB internetu za darmo na wakacje

Michał Derej Promocje 2019-06-19

Orange to operator, który swoim klientom rozdaje zdecydowanie najwięcej darmowego internetu – średnio co kilkanaście dni możemy słyszeć o nowej akcji, podczas której bezpłatnie aktywować można kilka lub kilkanaście GB. O wszystkich okazjach informujemy Was na łamach naszej strony, zatem śledźcie ją na bieżąco, by niczego nie ominąć! W dzisiejszym artykule przedstawię Wam nową promocję pomarańczowego operatora, dzięki której aktywujecie 5 GB internetu za darmo na wakacje.

Orange – darmowe 5 GB internetu na wakacje. Jak aktywować pakiet?

Jeśli jesteście klientami sieci Orange i chcecie aktywować bezpłatny pakiet internetu, to nie ma nic prostszego – wystarczy, że wyślecie SMS-a o treści WAKACJE pod numer 80111. Warto wspomnieć o tym, że promocja prawdopodobnie nie działa na kontach osób, które korzystają z abonamentu. Jeśli aktywujecie opisywaną w artykule okazję, to lepiej z niej szybko korzystajcie, ponieważ jest ona ważna jedynie do 23 czerwca do godziny 23:59.

Zobacz też: Pełna funkcjonalność asystenta Google jeszcze długo nie będzie dostępna dla Polaków.

Pełny regulamin promocji znajdziecie na oficjalnej stronie Orange. Pamiętajcie, że w przyszłości mogą pojawić się kolejne wakacyjne promocje – oczywiście będę Was o nich informował.

Źródło: Biuro Prasowe Orange

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x