ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Kreatory strony internetowych

Jak stworzyć swoją witrynę? Najlepsze kreatory stron internetowych

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Porady

Nie ma Cię w internecie? W takim razie zapewne nie istniejesz. Często można dojść do takiego stwierdzenia, chociaż są przeciwnicy takiej myśli oraz oni również mają swoje racje. Pierwszy krok to zrobienie strony internetowej, a później jej pozycjonowanie w celu trafienia do jak największej liczby odbiorców. Nie każdy jednak jest programistą, a co za tym idzie, wydawać by się mogło bardzo trudnym zrobienie własnej witryny w sieci. Naprawdę? Od czego są kreatory strony internetowych. To właśnie za ich pośrednictwem będziesz w stanie przygotować w pełni funkcjonalną witrynę dla swojego biznesu. Kreatorów stron internetowych jest całkiem sporo, dzięki temu można przebierać w szerokich ofertach i możliwościach. 

WIX — bardzo popularne rozwiązanie

To jedna z najbardziej znanych rozwiązań. Generalnie nie musisz przejmować się swoją wiedzą na temat stron internetowych. Kreator pomoże Ci ze wszystkim i na pewno dasz sobie radę. WIX samo w sobie jest intuicyjne. W usłudze znajdziesz także gotowe szablony, które pomogą Ci lepiej dobrać typowy design do Twojego biznesu lub pomysłu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są również inspiracje. Tam spotkasz się ze stronami, które zostały zaprojektowane z wykorzystaniem WIX. To na pewno pomoże zrobić pierwszy krok, kiedy zobaczysz, do jakich efektów można dojść razem z WIX. 

Skorzystaj z WIX

Zobacz także: Jak zrobić stronę internetową? Trzy najlepsze sposoby

SITE123 – intuicyjne rozwiązanie z pozycjonowaniem w Google

Usługa SITE123 przygotowała wiele ciekawych szablonów, z których możesz skorzystać, aby podglądać co i jak jest zaprojektowane. To dobra praktyka do tego, aby swoją kolejną stronę spróbować, zbudować nieco samodzielniej. Dodatkowo w panelu znajdziesz narzędzia SEO, które będą pomocne w pozycjonowaniu strony w wynikach w Google. SITE123 pozwala na założenie sklepu internetowego i w tym celu usługa również zapewnia oczywiście odpowiednie funkcje do prowadzenia sprzedaży. Masz możliwość założenia niestandardowej domeny. Dzięki temu Twoja marka umocni swoją pozycję na rynku. SITE123 pozwala w 3 prostych krokach opublikować Twój biznes w internecie. 

Skorzystaj z SITE123

Zobacz także: Która platforma internetowa ładuje się najszybciej – OLX przyśpieszyło, a co z resztą?

Webwave — dobre, bo polskie!

To rozwiązanie chwali się przede wszystkim sporą bazą gotowych szablonów, które na pewno ułatwią zakładanie Twojej pierwszej strony. Miłośnicy Photoshopa i innych programów graficznych, odnajdą się w nim błyskawicznie, gdyż inspiracją dla wyglądu kreatora był właśnie ten program. Nie znasz się na programowaniu? Nie potrzebujesz tego, spokojnie. W Webwave podobnie, jak w innych kreatorach, wszystko jest sprowadzone do najprostrzysz schematów. 

Skorzystaj Webwave

Zobacz także: Oto rozszerzenie do Google Chrome, które pozwala tworzyć linki do fragmentów tekstu na stronach internetowych

Zyro — konkurencyjne rozwiązanie

Nie lubisz podawania karty kredytowej na stronach internetowych? Jeśli tak, wówczas Zyro na pewno spodoba Ci się pod kątem rozliczeń. Usługa pozwala na umieszczenie określonej liczby produktów na stronie internetowej dla wybranego pakietu. Podobnie jak w SITE123 w Zyro również pojawiają się narzędzia SEO. To właśnie one pozwolą na to, aby zaistnieć w internecie na dobre. Nie pozostajesz sam, ponieważ otrzymujesz wsparcie przez 24 godziny każdego dnia. Dlatego jeśli masz problem, wątpliwości lub pytania, wówczas warto skorzystać z możliwości kontaktu ze specjalistami. 

Skorzystaj z Zyro

Zobacz także: Lubisz emoji? Ta strona pozwoli ci na stworzenie własnej tapety z sympatycznych piktogramów

Kreatory stron internetowych pomagają bardzo szybko i sprawnie wprowadzić swój biznes do internetu. Dzięki temu wielu potencjalnych klientów na pewno trafi do Ciebie. Dziś bardzo trudno o dobrze prosperujący biznes bez odpowiedniego marketingu oraz strony internetowej. W ten sposób możesz przedstawić się z najlepszej strony dla swojego potencjalnego klienta. Pamiętaj, aby na swojej witrynie pokazać wszystkie swoje najlepsze strony. Dlatego przed przystąpieniem do robienia strony internetowej warto zrobić dokładną analizę, aby wiedzieć, co należy przedstawić i pokazać się najlepiej jak to możliwe. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz 200 Degrees z Pixabay

    Sprawdź najnowsze wpisy