ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Lubisz emoji? Ta strona pozwoli ci na stworzenie własnej tapety z sympatycznych piktogramów

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Emoji to niezwykle popularne piktogramy, które codziennie używane są przez setki milionów użytkowników internetu. Ich cel jest bardzo prosty – pozwalają na prezentowanie emocji w wysyłanych wiadomościach, lecz w przeciwieństwie do emotikonów przedstawiają również zwierzęta czy obiekty. Dlaczego jednak nie stworzyć by z nich własnej tapety? To samo pomyślało dwóch inżynierów z Google; razem zbudowali więc stronę, która na to pozwala.

Emoji Supply pozwala na stworzenie spersonalizowanej tapety z emoji

Emoji Supply to prosta strona internetowa, przy pomocy której z łatwością stworzymy dobrze wyglądające tapety czy tła z wybranych emoji. Korzystanie z witryny jest niezwykle proste – wystarczy podać kilka piktogramów, z których ma powstać tapeta oraz wybrać odpowiedni kolor. Po zdecydowaniu, w jaki sposób emoji mają być rozłożone na tapecie, strona zrobi resztę i pozwoli na pobranie tła w wybranej rozdzielczości.

Zobacz też: Allegro wprowadza nowe zasady, do których będą musieli się dostosować użytkownicy.

Emoji Supply rozpoznaje urządzenie, z którego korzystam, więc tapety można tworzyć zarówno dla komputerów, jak i smartfonów. Czy prezentowana strona ma jakiś głębszy sens? Pewnie nie, ale po prostu pozwala na tworzenie dobrze wyglądających tapet czy grafik. Miłego użytkowania!

Sprawdź najnowsze wpisy