Błędy pamięci problemem w Chrome

Oto rozszerzenie do Google Chrome, które pozwala tworzyć linki do fragmentów tekstu na stronach internetowych

Newsy

Google Chrome to najpopularniejsza przeglądarka internetowa na całym świecie, z której korzystają miliony użytkowników każdego dnia. Jak na lidera przystało, program rzecz jasna oferuje wsparcie dla różnorodnych rozszerzeń. Stosunkowo niedawno do sklepu z dodatkami w Google Chrome trafiło takie, które pozwala na tworzenie linków do fragmentów tekstu na stronach internetowych. Całość działa bardzo prosto.

Linki do fragmentów tekstu na stronach internetowych w Google Chrome – co, jak i gdzie?

Sklep z rozszerzeniami do Google Chrome niedawno wzbogacił się o Link to Text Fragment. To bardzo ciekawy dodatek, po którego instalacji użytkownicy otrzymują możliwość tworzenia linków do konkretnych fragmentów tekstu na stronach internetowych. Całość działa bardzo prosto, bo wystarczy zaznaczyć tekst, do którego chcemy utworzyć link i po wciśnięciu prawego przycisku myszki wybrać opcję „Copy Link to Selected Text”. Utworzony w ten sposób odnośnik można następnie przesłać znajomym. „Trik” zadziała jednak tylko u osób korzystających z kompatybilnych przeglądarek na silniku Chromium. Wszyscy inni zostaną przeniesieni na górę artykułu.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Galaxy Note20 z gorszym ekranem od Galaxy Note20+ – Samsung chce zachęcić do zakupu droższego modelu?

Warto zaznaczyć, że autorem opisywanego rozszerzenia jest samo Google. Oczywiście pobranie dodatku Link to Text Fragment nie wiąże się z żadnymi kosztami. Z rozszerzeniem w akcji można się zapoznać na umieszczonym powyżej materiale wideo. Ściągacie, czy nie potrzebujecie tego typu ułatwień? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x