Nasi piłkarze po raz kolejny pokazali na co ich stać. Mecz z Czarnogórą był przełomowy, ponieważ gwarantuje on Polsce udział w zbliżającym się mundialu. Tę okazję wykorzystał Orange. W ramach promocji „Pakiet Kibica” możemy odebrać aż 28 GB internetu! Dlaczego akurat 28? Ponieważ tyle bramek strzelili nasi podczas całych eliminacji.

Szczegóły promocji

Aby aktywować pakiet należy wysłać wiadomość SMS o treści MAMYAWANS pod numer 277. Koszt wiadomości jest zgodny z cennikiem. Z promocji skorzystać mogą zarówno użytkownicy ofert na kartę, jak i klienci abonamentowi. Po wysłaniu wiadomości otrzymujemy darmowy pakiet 28 GB ważny przez 10 dni liczonych od najbliższej północy. Transfer z tego pakietu wykorzystywany jest w pierwszej kolejności, przed innymi środkami na koncie. Na aktywację mamy czas tylko do 11 października tj. środy.

Co dalej?

Niestety, na kolejny mecz tego typu będziemy musieli trochę poczekać. Miejmy nadzieję, że Orange nie zapomni o tej promocji, ponieważ w przyszłym roku szykuje się dobry miesiąc bez martwienia się o pozostałe pakiety danych.

Źródło: Biuro Prasowe Orange

Regulamin promocji

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.