HTC potwierdziło Sense 5 dla starszych smartfonów!

Newsy

Wraz z nowym HTC One zaprezentowało nowe, zupełnie odmienione Sense. Właściciele wcześniejszych modeli, już od samej premiery, gdybają czy ich starsze urządzenia dostaną najnowszą nakładkę. Dziś wszystko stało się jasne!

Na swoim fanpage’u tajwański gigant potwierdził, że aktualizacja z Sense 5 trafi do czterech modeli z 2012 roku. Będą nimi One X, One X+, One S oraz Butterfly. Update ma się pojawić w przeciągu „najbliższych miesięcy”. Niepokojące jest niestety to, że nie wszystkie funkcje znane z One mogą być dostępne. Spowodowane jest to zapewne inną konfiguracją sprzętową oraz mniejszą mocą obliczeniową smartfonów z ubiegłego roku. Czego więc może zabraknąć? Tę informację HTC postanowiło zatrzymać dla siebie.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

źródło: phandroid.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x